0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa

Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / KargıcakKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, Alanya / Kargıcak - videoKargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-1Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-2Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-3Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-4Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-5Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-6Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-7Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-8Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-9Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa, İç Fotoğraflar-10
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Alanya / Kargıcak
  • 165 m²
  • 3+1
  • 2
  • 2007
  • 2
  • SATILDI
  • 5 min
  • 800 m
Emlak No ALN-090

Alanya, Kargıcak'ta Satılık 3 Odalı Villa

İdeal Villa, Kargıcak'ta küçük bir alanda huzurlu ve sessiz bir bölgede tatil yapmak isteyenler için idealdir. Alan yeşil çam ormanı ile çevrili olup yakın mesafede başka hiç bir gelişmiş alan bulunmamaktadır. Kargıcak villada 3 büyük bir salon, 3 geniş yatak odası, geniş alanları ve yatak odasından deniz ve dağ manzarasına açılan balkonu bulunmaktadır. Uzun kumsalı, temiz denizi ile Alanya'da huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Üç Yatak Odası Özellikleri

Tüm villalarda geniş bir bahçe, kişisel kullanım sipariş üzerine yapılan havuz bulunmaktadır. Site içerisinde büyük açık bir yüzme havuzu, bahçe, güvenlik ve site görevli hizmetleri bulunmaktadır.

Size çok lüks ve ekonomik 3 yatak odalı, 3 banyolu mobilyalı Villa sunuyor olmanın keyfine varıyoruz. Alanya'daki bu Villaların hepsi deniz manzaralıdır. Bu büyük villalar; Açık mutfaklı bir salon, 3 yatak odası, 3 banyo, vestiyer, 3 balkon, teras ve barbekü'den oluşmaktadır.

Size çarpıcı bir ekonomik ve çok lüks 3 yatak odası ve 3 banyo tamamen mobilyalı müstakil villa sunan zevk var. Alanyada bulunan bu villaların her biri güzel bir deniz manzarasına sahiptir. Bu büyük villalar oluşmaktadır; 3 yatak odası, 3 banyo, açık mutfak, salon, vestiyer, 3 balkon, geniş teras ve barbekü.

Bu villa SATILDI. Lütfen Alanya'da satılık villalarımızı inceleyiniz.

Genel Özellikler | Kargıcak 3 Yatak Odalı Villa

Yüzme havuzu7/24 GüvenlikBahçeKlimaPanjurDuşMobilyaBarbeküBalkonAmerikan MutfakSahile (500-1.000 m.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Alanya'da Harika Manzaralı Satılık EvlerAlanya'da Harika Manzaralı Satılık Evler125.000 €2+1 dp, 3+1 dpBektaş / AlanyaOttoman Village VillarıOttoman Village Vilları156.490 €3+1, 4+1Avsallar / AlanyaÖzel Havuzu ile Alanya'da Satılık EvlerÖzel Havuzu ile Alanya'da Satılık Evler160.000 €3+1 dpKargıcak / AlanyaSerene Alaiye VillalarıSerene Alaiye Villaları185.000 €3+1Konaklı / Alanya