0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya Park Villaları

Antalya Park Villaları, Antalya / KepezAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, Antalya / Kepez - videoAntalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-1Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-2Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-3Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-4Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-5Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-6Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-7Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-8Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-9Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-10Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-11Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-12Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-13Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-14Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-15Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-16Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-17Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-18Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-19Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-20Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-21Antalya Park Villaları, İç Fotoğraflar-22Antalya Park Villaları, Kat Planları-1Antalya Park Villaları, Kat Planları-2Antalya Park Villaları, Kat Planları-3Antalya Park Villaları, Kat Planları-4
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Kepez
 • 303 m²
 • 4+2
 • 3
 • 2
 • 2015
 • 3
 • SATILDI
 • 20 km
 • 15 km
 • 20 km
Emlak No AYT-439

Doğa ile İç İçe İkiz Villalar

Antalya Park Villaları Döşemealtı, Antalya'da sakin ve huzurlu bir alanda yer almaktadır. Yeni gelişmekte olan bu bölge inanılmaz doğa içerisindedir. Bu lüks villalar şehir gürültüsünden uzakta bulunmaktadır. Üniversiteye, hastaneye, alışveriş merkezine, okula ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Konyaaltı Plajı 15 dakika, Antalya şehir merkezi 20 dakika ve Uluslararası Antalya Havaalanı arabayla 20 dakika uzaklıktadır.

İkiz villa kompleksi 5390 m² alan üzerinde inşa edilmiştir. Lüks villa kompleksi 16 triplex villadan oluşmaktadır. Antalya Park Villalarında iyi tasarlanmış bir bahçe, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, sauna, otopark alanı, jenaratör, 7/24 güvenlik kamerası ve güvenlik bulunmaktadır.

Her triplex villada 4 yatak odası bulunmaktadır. Bu villalardan her biri 300 m²'dir. Bodrum katında bir çamaşır odası, bir yatak odası, bir tuvalet, bir banyo, bir hobi odası ve bir kiler bulunmaktadır. Giriş katta bir oturma odası, bir açık plan mutfak bulunmaktadır. Bir üst katta 2 yatak odası, bir ebeveyn yatak odası, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon bulunmaktadır. Çatı katında ise çalışma odası, mekanik oda ve teras bulunmaktadır.

Tüm villalarda görüntülü diafon, TV uydu sistemi, laminant parke ve her odada klima bulunmaktadır.

SATILDI.

Genel Özellikler | Antalya Park Villaları

SaunaYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşBalkonAmerikan MutfakHavaalanına (0-50 km.)
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya'da Satılık İkiz VillalarAntalya'da Satılık İkiz Villalar254.500 €5+1Merkez / AntalyaSuperior VillaSuperior Villa275.000 €6+1 dpDöşemealtı / AntalyaKonyaaltı'nda Taşınmaya Hazır 3 Yatak Odalı VillalarKonyaaltı'nda Taşınmaya Hazır 3 Yatak Odalı Villalar296.500 €3+1 tpKonyaaltı / AntalyaLara'da Bitişik Nizam Mobilyalı VillaLara'da Bitişik Nizam Mobilyalı Villa300.000 €4+2Lara / Antalya