0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Beldibi'nde Satılık Arsa

Beldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / KonyaaltıBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Kat Planları-1
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Antalya / Konyaaltı
  • 15.198 m²
  • SATILDI
  • 150 m
  • 34 km

KonumuSungate Port Royal karşısı

Emlak No ARSA-014

Beldibi Rixos Otel Karşısında Otel Yapmaya Müsait Satılık Arsa

Otel yapımına ve bu gibi turizm yatırımlarına uygun olan arsa (Beldibi Rixos Hotel) Sungate Port Royal Hotel'in hemen karşısındadır. Atatürk caddesi ile Antalya-Kemer anayoluna cephesi vardır. 2 yol arasında kalan bu arsanın üzerine, yakınında bulunan Golden Ring Otel gibi 5 yıldızlı bir otel yapılabilir.

Satılık ucuz otel arsası

Eğer bu arsaya otel yapmayı düşünürseniz, odalarından denizi görebilirsiniz. Civarda bulunan diğer otel arsalarıyla karşılaştırıldığında, arsa fiyatının gayet ucuz olduğunu anlayabilirsiniz.

"Yer Gösterme Belgesi" imzaladığınız taktirde, pazarlık esnasında sizi direkt olarak arsa sahibi ile buluşturabiliriz. Bu arsa için alıcıdan istediğimiz komisyon %2'dir.

Genel Özellikler | Beldibi'nde Satılık Arsa

Sahile (0-500 m.)Havaalanına (0-50 km.)
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya'da Satılık Konut ArsasıAntalya'da Satılık Konut Arsası90.000 €Kepez / AntalyaTürkiye Antalya'da Çiftlik ArsasıTürkiye Antalya'da Çiftlik Arsası111.000 €Kepez / AntalyaLarada Satılık ArsaLarada Satılık Arsa121.000 €Lara / AntalyaSatılık Arsa 010Satılık Arsa 010182.000 €Lara / Antalya