0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Çaglayan Konakları

Çaglayan Konakları, Antalya / LaraÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, Antalya / Lara - videoÇaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-1Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-2Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-3Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-4Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-5Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-6Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-7Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-8Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-9Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-10Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-11Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-12Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-13Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-14Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-15Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-16Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-17Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-18Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-19Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-20Çaglayan Konakları, İç Fotoğraflar-21
Fiyat 314.000 €
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Lara
 • 360 m²
 • 5+1 tp
 • 2
 • 1
 • 2013
 • 3
 • Taşınmaya hazır
 • 3 km
 • 2 km
 • 5 km
Emlak No AYT-478

Huzurlu Alanda Lüks Evler

Çağlayan Konakları Lara, Güzeloba'da sessiz ve huzurlu bir alanda yer almaktadır. Lüks konut kompleksi alçak binalarla çevrili bir alan üzerine inşa edilmiştir. Çağlayan Konakları marketlere, süpermarketlere, okullara, hastanelere, eczanelere, cafelere, barlara, restoranlara, bankalara, postanelere, parklara ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Ayrıca halk pazarı buradan yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Lüks evler Lara plajına 2 km, Antalya şehir merkezine 3 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 5 km uzaklıktadır.

Lüks konut kompleksi 2 blok ve toplam 24 evden oluşmaktadır. Çağlayan Konakları'nda iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, kapıcı, asansör, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, jenaratör, 7/24 güvenlik kamerası ve güvenlik bulunmaktadır.

Çağlayan Konakları'nda satılık tek bir ev bulunmaktadır

5 yatak odalı triplex ev bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir ayrı mutfak, 2 banyo, 2 tuvalet, bir ebeveyn banyo, bir giyinme odası ve bir balkon ile birlikte 360 m²'dir.

Bu dairede ankastre mutfak, panjur, TV uydu sistemi, 2 adet TV ünitesi, şifonyer ve her odada klima bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Çaglayan Konakları

Daire / Antalya / Lara

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Çaglayan KonaklarıÇaglayan Konakları
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kalender EvleriKalender Evleri311.000 €3+1 dpKonyaaltı / AntalyaAtapark KonutlarıAtapark Konutları300.000 €5+1 dpKonyaaltı / AntalyaKanyon Deluxe ApartmanıKanyon Deluxe Apartmanı345.000 €3+1 dp, 4+1 dpKonyaaltı / AntalyaAntalya'da Güvenilir İnşaat Firmasından Satılık DairelerAntalya'da Güvenilir İnşaat Firmasından Satılık Daireler376.500 €4+1 dpKonyaaltı / Antalya