0 553 667 67 00 | 0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Club Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya

Club Erdoğan Residence, Konyaaltı / AntalyaClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, Konyaaltı / Antalya - videoClub Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-1Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-2Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-3Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-4Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-5Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-6Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-7Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-8Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-9Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-10Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-11Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-12Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-13Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-14Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-15Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-16Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-17Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-18Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-19Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-20Club Erdoğan Residence, İç Fotoğraflar-21
Fiyat 690.000 €
 • Genel Detaylar
 • Konyaaltı / Antalya
 • 180 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2004
 • 8
 • Ready to move
 • 800 m
 • 50 m
 • 25 km
Emlak No AYT-096

Konyaaltı'nda Deniz Manzaralı Daire

Club Erdoğan Residence Konyaaltı'nın en prestijli bölgelerinden birinde yer alır. Daireler Konyaaltı sahil yolu üzerinde, denize sıfır konumdadır. Ayrıca bu site market, restoran, kafe, bar, eczane, hastane ve toplu taşıma gibi bir çok sosyal olanağın yakınında yer almaktadır. Konyaaltı'nın meşhur gezi alanları olan Aktur Lunapark, 5M Migros, Minicity ve Akvaryum sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Bu site muhteşem dağ ve deniz manzarasına sahiptir. Burada siteye özel bir restoran, yüzme havuzu, kapalı otopark alanı, güvenlik, site görevlisi ve sauna bulunmaktadır. Ayrıca denizi ve kumsalı gören özel bir bahçesi vardır.

Burada satılık tek daire vardır

3 yatak odalı dubleks daire, bir oturma odası, bir açık mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir balkon ve bir teras ile 180 m²'dir.

Genel Özellikler | Club Erdoğan Residence

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçePanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakDenize SıfırDeniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
Hasan KaçarHasan Kaçar+90 242 324 3530+90 553 667 6700emlak@antalyahomes.com
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Lüks Deniz Manzaralı DairelerLüks Deniz Manzaralı Daireler632.500 €3+1, 6+1 dpLara / AntalyaTasarım Club EvleriTasarım Club Evleri609.000 €6+1 dpKonyaaltı / AntalyaGiritli Ali Bey EvleriGiritli Ali Bey Evleri745.000 €3+1Lara / Antalya