0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

DAP I Ofis

DAP I Ofis, İstanbul / KağıthaneDAP I Ofis, İstanbul / Kağıthane - videoDAP I Ofis, İstanbul / Kağıthane - videoDAP I Ofis, İstanbul / Kağıthane - videoDAP I Ofis, İç Fotoğraflar-1DAP I Ofis, İç Fotoğraflar-2DAP I Ofis, İç Fotoğraflar-3DAP I Ofis, İç Fotoğraflar-4DAP I Ofis, İç Fotoğraflar-5DAP I Ofis, İç Fotoğraflar-6
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • İstanbul / Kağıthane
  • SATILDI
Emlak No TIC-013

İstanbul'da Satılık Ultra Lüks Ofis

Dap I Ofis, Dap Yapı tarafından inşa edilmiştir. Kağıthane, Çağlayan'da merkezi bir konuma sahiptir. Avrupa'nın en büyük adliye sarayı olan Çağlayan Adliyesi'ne kısa bir yürüyüş mesafesindedir. I Ofis, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak gibi birçok iş merkezine arabayla sadece 5-10 dakika uzaklıktadır. Uluslararası Atatürk Havalimanı, buradan sadece 15 dakika uzaklıktadır. Burası kara, hava ve deniz yolu kesişme noktasında yer almaktadır.

50 m²'lik bir ofis yatırımı ile bu büyük kompleksteki tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. I Ofis, 6,5 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eder. Ofis yönetim sistemi ile işinizi ve hayatınızı daha kolaylaştıran VIP asistan hizmetleri, spor salonu, peyzajı, mini golf sahası, helikopter pisti, kafe ve restoranları, alışveriş merkezleri, a plus hizmetleri ve merkezi konumu ile iş hayatında yeni bir dönemi başlatıyor.

Bu emlak SATILDI.

Lütfen Türkiye'deki diğer yatırımları inceleyiniz.

Genel Özellikler | DAP I Ofis

AsansörOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeSahile (1-5 km.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller