0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Zumrut Town Konutları

Zumrut Town Konutları, Antalya / KonyaaltıZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, Antalya / Konyaaltı - videoZumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-1Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-2Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-3Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-4Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-5Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-6Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-7Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-8Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-9Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-10Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-11Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-12Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-13Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-14Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-15Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-16Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-17Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-18Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-19Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-20Zumrut Town Konutları, İç Fotoğraflar-21Zumrut Town Konutları, Kat Planları-1Zumrut Town Konutları, Kat Planları-2Zumrut Town Konutları, Kat Planları-3Zumrut Town Konutları, Kat Planları-4
Fiyatı 109.000 €
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 3+1
 • Antalya / Konyaaltı
 • 92 m² - 172 m²
 • 2+1, 3+1 dp
 • 2, 3
 • 1
 • 06/2016
 • 4
 • İnşaat halinde
 • 7 km
 • 1,5 km
 • 25 km
Emlak No AYT-375

Isıtma Sistemli Lüks Daireler

Zümrüt Town Konutları Antalya Konyaaltı'nda bir gelişmekte olan ve tercih edilen bir alanda yer almaktadır. Bu lüks daireler okullar, toplu taşıma, halk pazarı, marketler ve hastane gibi birçok imkana yakındır. Konyaaltı plajına 1,5 km mesafededir. Sıfır daireler muhteşem Toros dağı manzarasına sahiptir.

Modern apartman kompleksi 3 blokta toplam 60 daireden oluşmaktadır. Zümrüt Town Konutları yüzme havuzu, çocuk havuzu, kapalı otopark alanı, jeneratör, bir asansör, spor salonu, sauna, peyzajlı bir bahçe, bir site görevlisi, 7/24 güvenlik ve güvenlik kamera sistemi gibi birçok olanağa sahiptir.

Zümrüt Town Konutları'nda 2 tip daire vardır

2 yatak odalı daire, bir oturma odası, açık bir mutfak, 2 banyo ve bir balkon ile 92 m²'dir.

3 yatak odalı daire, bir oturma odası, açık bir mutfak, 3 banyo ve 2 balkon ile 172 m²'dir.

Tüm dairelerde ev ısıtma sistemi, tüm odalarda klima, ankastre set, panjur, vestiyer, kablosuz internet bağlantısı ve TV uydu sistemi vardır.

24 aya kadar faizsiz kredi

Türkiye, Antalya'da inşaat şirketinden doğrudan kredi almak için büyük bir fırsat. Bu süreç oldukça kolaydır. Tek ihtiyacınız olan tüm ödeme bilgilerin yazıldığı inşaat şirketi ile yapılan satış sözleşmesidir. Bir sürü maliyeti olan başka belgelere gerek yoktur.

İnşaat Şirketinden Kredi

Bu projeden daire satın alırken, ilk başta satış bedelinin % 50'ını ödeyerek, geri kalan bedeli 24 ay (2 yıl) taksitle ödeyebilirsiniz. Fiyatlar ve ödeme koşulları için fiyat listesine bakınız.

Toplam tutarın % 60'ını ödediğinizde tapuyu üzerinize alabilirsiniz.

Genel Özellikler | Zumrut Town Konutları

Daire / Antalya / Konyaaltı

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)7/24 GüvenlikBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşKüvetEbeveyn BanyosuAnkastre SetİnternetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Zumrut Town KonutlarıZumrut Town Konutları
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Golden Life EvleriGolden Life Evleri108.500 €2+1, 2+1Konyaaltı / AntalyaAtakons ResidenceAtakons Residence106.500 €3+1Konyaaltı / AntalyaDuru ResidenceDuru Residence109.000 €3+1Konyaaltı / AntalyaMarina EvleriMarina Evleri109.500 €2+1Konyaaltı / Antalya