Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler

Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / TürklerAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, Alanya / Türkler - videoAlanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-1Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-2Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-3Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-4Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-5Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-6Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-7Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-8Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-9Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-10Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler, İç Fotoğraflar-11
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Alanya / Türkler
 • 67 m² - 351 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • 1, 2, 3, 4, 5
 • 1, 2, 3
 • 03/2022
 • SATILDI
 • 13 km
 • 350 m
 • 40 km
Emlak No ALN-342

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Plaja yakın konumda
• Modern özellikler
• Zengin site olanakları

Türkler’de Zengin Sosyal Olanaklara Sahip Site İçinde Satılık Daireler

Modern daireler Alanya, Türkler Mahallesinde yer almaktadır. Türkler’de hastane, okul, banka, market ve restoran gibi günlük ve sosyal olanaklar mevcuttur. Bölgede turizm gelişmiştir ve yatırım için uygun bir bölgedir.

Türkler’deki daireler plaja 350 metre, ilçe merkezine 13 km, Side’ye 30 km, Gazipaşa Havalimanı’na 40 km, Antalya ve Antalya Havalimanı’na 110 km mesafededir.

Site 76.000 m² arsa alanı, 20.000 m² yeşil alan, 15.000 inşaat alanı, 10.000 m² kadınlar için özel alan ve 31.000 m² eğlence alanlarına sahiptir. Sitede, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, kadınlara özel yüzme havuzu, aquapark, spa ve fitness salonu(kadınlar ve erkekler için ayrı), okuma salonu, cami, açık hava sineması, lobi ve resepsiyon, kafeler, restoranlar, konferans salonu, mini golf sahası, butikler, atölye, güzellik salonu, 3 tane asansör, bir servis asansörü, jeneratör, otopark, yürüyüş parkuru, mini lunapark, çocuk oyun parkı, 7/24 güvenlik ve plaj için servis gibi zengin olanaklar vardır. Sitenin simgesi laledir ve site lale figürleri ile tasarlanmıştır.

Bu sitede satılık 6 tip daire vardır

1 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık mutfak, bir banyo ve bir balkon ile 67-107 m²’dir.
(1 yatak odalı dairelerin bazıları bahçelidir.)

2 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir banyo ve bir balkon ile 98-181 m²’dir. (2 yatak odalı dairelerin bazılarına bir görevli odası ve bahçe vardır.)

2 yatak odalı geniş daireler, bir oturma odası, bir açık mutfak, bir görevli odası, 2 ebeveyn banyo, 2 banyo, bir tuvalet, bir giyinme odası ve bir balkon ile 151-244 m²’dir.

3 yatak odalı geniş daireler, bir oturma odası, bir açık mutfak, bir görevli odası, 2 ebeveyn banyo, 2 banyo, bir tuvalet ve 2 balkon ile 172-186 m²’dir. (3 yatak odalı dairelerin bazılarında depo/ardiye odası vardır.)

4 yatak odalı dubleksler bir oturma odası, bir açık mutfak, bir görevli odası, bir giyinme odası, 4 ebeveyn banyo, bir tuvalet, 2 balkon ve bir teras ile 308 m²’dir.

5 yatak odalı dubleksler bir oturma odası, bir açık mutfak, bir görevli odası, bir giyinme odası, bir banyo, 4 ebeveyn banyo ve 3 balkon ya da teras ile 347-351 m²’dir.

Konforlu daireler, klima, şofben, su arıtma sistemi, su ısıtma sistemi ve spot aydınlatma gibi modern özelliklere sahiptir.

* Aynı projede yer alan satılık villaları görmek için tıklayınız.

SATILDI.

Genel Özellikler | Alanya Türkler’de Plaja Yakın Modern Sıfır Daireler

AsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikBahçeKlimaGiyinme OdasıTV uyduEbeveyn BanyosuBalkonAmerikan MutfakSahile (0-500 m.)Havaalanına (0-50 km.)
Alanya
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Avsallar Alanya’da Doğa ve Deniz Manzaralı Yeni DairelerAvsallar Alanya’da Doğa ve Deniz Manzaralı Yeni Daireler203.300 TL1+1, 2+1Avsallar / AlanyaAlanya Avsallar’da Denize Yakın Sıfır 1+1 DairelerAlanya Avsallar’da Denize Yakın Sıfır 1+1 Daireler209.800 TL1+1Avsallar / AlanyaAlanya Kargıcak'ta Ortak İnfinity Havuzlu Sıfır DairelerAlanya Kargıcak'ta Ortak İnfinity Havuzlu Sıfır Daireler223.000 TLStd, 1+1, 2+1Kargıcak / AlanyaAlanya Oba’da Doğa Manzaralı Lüks DairelerAlanya Oba’da Doğa Manzaralı Lüks Daireler223.000 TL1+1, 2+1Oba / Alanya