Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler

Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / MerkezAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Alanya / Merkez - videoAlanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-1Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-2Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-3Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-4Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-5Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-6Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-7Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-8Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-9Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-10Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-11Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-12Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-13Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-14Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-15Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-16Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-17Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-18Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-19Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, İç Fotoğraflar-20Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-1Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-2Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-3Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-4Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-5Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-6Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler, Kat Planları-7
Fiyatı 4.236.600 TL
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • KOMİSYON YOK
 • Alanya / Merkez
 • 300 m² - 600 m²
 • 3+1 Triplex
 • 3, 4
 • 3, 4
 • 2018
 • 3
 • Taşınmaya hazır
 • 60 mt
 • 40 km
Emlak No ALN-414

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Sosyal ve günlük olanaklara çok yakın, merkezi lokasyon
• Gün boyunca gün ışığından yararlanabilen bir konum
• Kaliteli işçilik ve çevre dostu tasarım

Alanya’da Günlük Olanaklara Çok Yakın Özel Bahçeli Çevre Dostu Evler

Satılık müstakil ve yarı müstakil evler Alanya’nın merkezinde yer almaktadır. Muhteşem Akdeniz manzarası ve tarihi yapılarla iç içe yaşama fırsatı sunan Alanya, yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Alanya'da satılık evler plajlara, kafelere, restoranlara, bankalara, kargo ofislerine, hastanelere, eczanelere, okullara, yerel pazarlara, mağazalara ve turistik tarihi yapılara yürüme mesafesindedir. Çevre dostu evler sahile 60 m, en yakın okula 50 m, en yakın hastaneye 1 km, Alanya Kalesi’ne ve Damlataş Mağarası’na 1,5 km, Gazipaşa Havaalanı’na 40 km ve Antalya Havaalanı’na 120 km uzaklıktadır.

Konut kompleksi toplamda 13 müstakil ve yarı-müstakil 3 katlı evden oluşmaktadır. Site 8.000 m² alana inşa edilmiştir ve 5.200 m² yeşil alana sahiptir. Site içerisinde 72 m² açık yüzme havuzu ve 202 m² güneşlenme alanı, Alanya Körfezi manzaralı iyi tasarlanmış her eve özel bahçe, 475 m² her eve özel otomatik kapı kontrollü kapalı otopark, jeneratör ve fitness odası gibi ortak kullanım alanları ve özellikleri bulunmaktadır.

Not: Alanya evinin özel yüzme havuzu vardır.

Site içerisinde satılık 3 tip ev mevcuttur

B tipi 3 yatak odalı yarı müstakil evler 300 m² ‘dir.

Bodrum katta; ayrı mutfak, 56 m² TV&sinema, fitness odası ve oyun odası olarak kullabilecek bir oda, sauna, çamaşır odası, banyo, tuvalet ve bahçe terası,

Giriş katta; oturma odası, ayrı mutfak ve balkon,

Birinci katta; 2 yatak odası, giyinme odası, ebeveyn banyosu, banyo ve balkon,

Çatı katında; yatak odası, ebeveyn banyosu ve balkon bulunmaktadır.

A tipi 3 yatak odalı müstakil evler 600 m²’dir.

Bodrum katta; TV&sinema, fitness odası ve oyun odası olarak kullabilecek bir oda. (Bodrum katta sauna, banyo ve hamam yapılacak alan mevcuttur fakat yapılmamıştır. Müşteri isterse yapılacaktır.)

Giriş katta; oturma odası, açık-plan mutfak ve bahçe terası,

Birinci katta; iki yatak odası, giyinme odası, ebeveyn banyosu, banyo ve balkon,

Çatı katında; yatak odası, ebeveyn banyosu ve balkon bulunmaktadır.

3 yatak odalı Alanya evi 600 m²’dir.

Bodrum katta; TV&sinema, fitness odası ve oyun odası olarak kullabilecek bir oda. (Bodrum katta sauna, banyo ve hamam yapılacak alan mevcuttur fakat yapılmamıştır. Müşteri isterse yapılacaktır.)

Giriş katta; oturma odası, açık-plan mutfak ve bahçe terası,

Birinci katta; iki yatak odası, giyinme odası, ebeveyn banyosu, banyo ve balkon,

Çatı katında; yatak odası, ebeveyn banyosu ve balkon bulunmaktadır.

Not: A tipi evlerin ve Alanya evinin iç kısmında mermer, fayans gibi işçilik ile ilgili bazı eksiklikler vardır. Bu eksiklikler müşterinin dilediği gibi yapılacaktır. Masraflar ev fiyatlarına dahildir.

Birinci sınıf kalitede malzeme ile donatılan Alanya’da satılık evler çelik kapı, TV uydu sistemi, hırsız koruma sistemi, spot ışıklandırma, yangın ve duman dedektörü, akıllı ev sistemi, elektrikli yerden ısıtma sistemi ve PVC ısıcam gibi özelliklerle donatılmıştır.

 

Genel Özellikler | Alanya’da Muhteşem Körfez Manzaralı Otantik Evler

Villa / Alanya / Merkez

Yüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)BahçeKlimaGiyinme OdasıTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakSahile (0-500 m.)Deniz ManzaralıŞehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
Alanya
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyatı 4.236.600 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Alanya'da Satılık Sıfır VillalarAlanya'da Satılık Sıfır Villalar4.064.700 TL3+1Kargıcak / AlanyaAlanya Konaklı’da Özel Havuzlu Denize Yakın VillalarAlanya Konaklı’da Özel Havuzlu Denize Yakın Villalar3.884.700 TL3+1, 4+1Konaklı / AlanyaKargıcak'ta Dağ ve Deniz Manzaralı Satılık Müstakil VillaKargıcak'ta Dağ ve Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Villa4.499.500 TL4+1 dpKargıcak / AlanyaAlanya’da Panoramik Deniz ve Doğa Manzaralı VillalarAlanya’da Panoramik Deniz ve Doğa Manzaralı Villalar4.701.700 TL5+1 dp, 7+1 TriplexKargıcak / Alanya