Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya Ev | Antalya Villa | Antalya Satılık Evler

Antalya Villa Satın Alma

Herkes kendi villasının hayalini kurar. Antalya'da villa sahip olmak gerçekten inanılmaz bir deneyimdir. Sadece güzel villa almak değil, uygun da almak önemlidir. Antalya'da ev almak isteyenlerin aklında tutması gereken bir kaç şey vardır.

Emlağın Özellikleri ve Bakımı

Bir evin bakımı asla göz ardı edemeyeceğiniz bir durumdur. Bir villanın bakımı sıkıcı ve zaman alıcı olabilir, ama estetik, güzel ve bakımlı olması önemlidir. Düzenli bakım yapmak, villanın değerini artırır.

Antalya villaları

Bu bakım için biraz para gereklidir. Biraz para ayırmanız gereklidir. Birgün klima, kanalizasyon,yeni araba yolu, çatı izolasyonu gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Villanızın değerinin % 3'ü kadar bir parayı bakımı için kenara ayırınız.

Ayrıca yangın dedektörlerini arada kontrol ediniz. Yangın tüplerinin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Her yere koyamıyorsanız, bir tane yatak odası ve mutfağa kesin koyun. Küçük bir bütçeniz varsa, eski bir ev alarak başlayın. Türkiye'deki bankacılık sistemi size imkan sunabilir. Zamanla yenileyebilir ya da satarak yeni bir ev almanın adımını atmış olursunuz.

Yardım Alın

Samimi olmak gerekirse, hiç kimse mükemmel değildir. Bazıları anahtar bile kullanamaz. Antalya'da villa yada ev almanız sizi bu ufak tefek işlerden feragat ettirmez. Böyle durumda marangoz, tesisatçılardan ve elektrikçilerden yardım alınız. Fakat onlarında çalışırken sıkıntıları vardır. İşin başında durup bütün gelişmeleri takip etmeniz yararınıza olacaktır ve işlerin temiz, sağlıklı ve hızlı bitmesine sebep olacaktır.

Antalya'nın emlak piyasasının büyüklüğü düşünüldüğünde, bir emlağın yapımı ve onarımı çok zaman alabilir. Profesyonel bakmak ve profesyonelleri kullanmak size zaman ve para kazandırır. Eğer villanın etrafında bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, bu gerekli bir davranış olur.

Eğer Deniz Kıyısında Villanız Varsa;

İnsanlar deniz kenarında villa sahip olmayı çok istiyorlar. Antalya'nın deniz kenarında olması, burada villa almayı cazip hale getiriyor. Dalgaların sesi ve denize yakınlık, potansiyel emlak alıcılarının bu bölgeye yönelmesini sağlamıştır.

Antalya'da deniz kenarında villa almak güzeldir, ama bunun bazı dezavantajları vardır.Nem, deniz kokusu ve kum kokusu olarak sayabiliriz. Bu etkenler villanızın bakım masraflarını artırır.

Antalya'da deniz kenarında emlak almak çoğu insan için zor görünebilir, fakat önerilerimizi dinlediğinizde bunun o kadar da zor olmadığını görebilirsiniz.


Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(6)12Ay(6)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(25)Daire(81)Villa(25)Arsa(12)İşyeri(23)

OdaHepsi25Stüdyo(0)1+1(0)2+1(0)3+1(3)4+1(7)5+1(11)6+(5)

Fiyat AralığıHepsi(25)1.500.000 - 2.000.000 TL(2)2.000.000+ TL(23)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ ANTALYA(25)KONYAALTı(4)LARA(1)DÖŞEMEALTı(13)KEPEZ(4)KUNDU(2)MANAVGAT(1)

BAŞA
DÖN