0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler

Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / KepezAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-1Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-2Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-3Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-4Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-5Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-6Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-7Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-8Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-9Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-10Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-11Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-12Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-13Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İç Fotoğraflar-14Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İnşaat Fotoğrafları-1Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İnşaat Fotoğrafları-2Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İnşaat Fotoğrafları-3Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler, İnşaat Fotoğrafları-4
Fiyatı 765.100 TL
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • Antalya / Kepez
 • 110 m² - 231 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1, 4+1dp
 • 1, 2, 5
 • 1, 2, 3
 • 12/2017
 • İnşaat halinde
 • 9 km
 • 9 km
 • 13 km
Emlak No AYT-625

Kepez Göçerler’de Tasarım Harikası Ultra Lüks Daireler

Antalya’da satılık daireler Kepez’in çok avantajlı bir konumu olan Göçerler mahallesinde yer almaktadır. Bölge kuş sesleri, doğa ve orman havasıyla birlikte şehir merkezinden dışarıda kalan konumunun avantajını kullanıyor. Göçerler, yeni yapılan batı çevre yoluyla şehrin her konumuna bağlanmıştır. Bu sebeple bu alandan emlak satın almak oldukça avantajlı bir hale gelmiştir.

Kepez’de bulunan daireler şahane bir konumda yer almaktadır. Yüksek konumuyla şehri ve denizi görebilen bir durumdadır. Bölge şehir ormanları, hayvanat bahçesi, piknik alanları ve parklar gibi birçok doğal merkezin arasında konumlanmıştır. Bölgeye Antalya otobüs terminali 3 km, Akdeniz Üniversitesi ve Hastanesi 6 km, 5M Migros Alışveriş Merkezi 8 km, Konyaaltı Plajı ve şehir merkezi 9 km ve Antalya Havalimanı 13 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Dairelerin bulunduğu bu göz alıcı site 6 blok 166 daireden oluşmaktadır. Site eşsiz bir mimariye sahip olup, doğal ve yenilenebilir malzemelerle inşa edilmektedir. Bu doğa dostu site içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness merkezi, spa, hamam, alışveriş merkezi, kapalı ve açık otopark, tenis kortu, basketbol sahası, kuaför, vitamin kafe, oyun salonu, sinema salonu, kreş, gündüz bakım evi, 24 saat güvenlik hizmeti ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Ayrıca bir bloğun teras katında mini golf alanı, bir başka bloğun teras katında da kadınlar için yüzme havuzu bulunmaktadır.

Bu sitede 4 çeşit satılık daire bulunmaktadır

2+1 daireler bir oturma odası, açık veya ayrı bir mutfak, bir banyo, bir balkon ya da terası ile 110-192 m²’dir (Bazı 2+1 dairelerde bir ebeveyn banyosu ve bir bahçe bulunmaktadır).

3+1 daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu ve bir balkon ile 155 m²’dir.

4+1 daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir giyinme odası, bir balkon ve bir teras ile 193-231 m²’dir.

4+1 dubleks kral daireleri ise 2 oturma odası, ayrı bir mutfak, 3 banyo, 2 ebeveyn banyosu, bir giyinme odası, bir vestiyer, bir çamaşır odası, 2 balkon ve bir terasa sahiptir.

Modern daireler ankastre mutfak, klima altyapısı ve duşakabin gibi birçok önemli özelliğe sahiptir.

Genel Özellikler | Antalya Kepez'de Şehrin Stresinden Uzak Eşsiz Daireler

Daire / Antalya / Kepez

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTenis KortuTürk HamamıBahçeKlimaGiyinme OdasıDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

2+1 Daire765.100 TL3+1 Daire1.216.900 TL4+1 Daire1.614.500 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Mimoza EvleriMimoza Evleri762.000 TL2+1Konyaaltı / AntalyaUncalı’da Akıllı Ev Sistemi ile Lüks Tasarım Satılık DaireUncalı’da Akıllı Ev Sistemi ile Lüks Tasarım Satılık Daire757.900 TL3+1Konyaaltı / AntalyaRiverside Concept EvleriRiverside Concept Evleri783.100 TLStd, 1+1Konyaaltı / AntalyaKonyaaltı Molla Yusuf Mahallesinde Doğal Gazlı Akıllı DaireKonyaaltı Molla Yusuf Mahallesinde Doğal Gazlı Akıllı Daire795.000 TL3+1Konyaaltı / Antalya