0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler

Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / KonyaaltıAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoAntalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-1Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-2Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-3Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-4Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-5Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-6Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-7Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-8Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-9Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-10Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-11Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-12Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-13Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-14Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-15Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-16Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-17Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-18Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-19Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-20Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-1Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-2Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-3Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-4Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-5Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-6Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-7Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler, Kat Planları-8
Fiyat 480.800 TL
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Konyaaltı
 • 85 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 02/2019
 • 4
 • İnşaat halinde
 • 10 km
 • 3 km
 • 29 km
Emlak No AYT-658

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Ferah yaşam alanı
• Yerel ve sosyal olanaklara yakın
• Yüksek kaliteli ve modern daireler

Hurma Mahallesi’nde Geniş Yaşam Alanına Sahip Daireler

Konyaaltı’nda bulunan daireler oldukça kazançlı yaşam bölgelerinden olan Hurma Mahallesi’nde yer almaktadır. Şimdilerde yeni projeler ve inşa edilen emlaklar sayesinde, bu bölge daha seçkin bir hale gelmiştir. Boğaçayı yenileme ve yapılandırma çalışmaları ve Tünektepe Teleferik projesi ile bu bölgeye talep oldukça artmıştır.

Burada bulunan sosyal ve yerel imkanların çeşitliliği, Konyaaltı’yı daha popüler ve talep edilebilen bir bölge haline getirmiştir. Antalya’daki lüks daireler de yerel pazar, alışveriş merkezi, cafe, restoran, okul, kolej, kreş, parklar, oyun bahçeleri, oteller, hastane, tıp merkezi, eczane ve otobüs durakları gibi birçok olanağa yürüme mesafesindedir.

Dünyaca ünlü Konyaaltı plajı 3 km, Antalya şehir merkezi 10 km, Antalya Havalimanı ise dairelere 29 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Bu şık site 1.400 m²’lik bir alan üzerine yapılmıştır. Site 2 blok ve 28 daireden oluşmaktadır. Bu sitede birbirinden önemli özellikler mevcuttur. Burada yüzme havuzu, güzel dizayn edilmiş geniş bir bahçe, otopark alanı, asansörler, 24 saat güvenlik hizmeti ve kameralar gibi olanakları bulabilirsiniz.

Bu sitede satılık tek tip daireler kalmıştır

2 yatak odalı daireler bir oturma odası, açık bir mutfak, bir banyo, bir balkon veya bir teras ile 85 m²’dir.

Kaliteli daireler muhteşem iç özelliklerle donatılmıştır. Dairelerde doğalgaz, ankastre mutfak, panjur, PVC çift cam, merkezi su ısıtma, video interkom ve uydu TV sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Antalya Konyaaltı’nda Doğalgazlı Lüks Daireler

Daire / Antalya / Konyaaltı

AsansörYüzme havuzuSite içindeOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 480.800 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Çağlayan Mahallesinde Ayrı Mutfaklı Doğalgazlı 3+1 DaireÇağlayan Mahallesinde Ayrı Mutfaklı Doğalgazlı 3+1 Daire480.000 TL3+1Lara / AntalyaAntalya'nın Gelişen Bölgesi Kepez'de Satılık Sıfır DairelerAntalya'nın Gelişen Bölgesi Kepez'de Satılık Sıfır Daireler470.500 TL3+1Kepez / AntalyaErdogan ApartmanıErdogan Apartmanı488.700 TL2+1, 2+1 dpKonyaaltı / AntalyaKonyaaltı’nda Sakin Çevrede Satılık DairelerKonyaaltı’nda Sakin Çevrede Satılık Daireler488.700 TL1+1, 2+1Konyaaltı / Antalya
Bizimle Çalışmak İster misiniz?