0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler

Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / MerkezAntalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Merkez - videoAntalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Merkez - videoAntalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Merkez - videoAntalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Merkez - videoAntalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Merkez - videoAntalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-1Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-2Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-3Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-4Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-5Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-6Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-7Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-8Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-9Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-10Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-11Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-12Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-13Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-14Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-15Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-16Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-17Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-18Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-19Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-20Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-21Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-22
Fiyatı 312.500 TL
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 4+1
 • Antalya / Merkez
 • 110 m² - 180 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 2015
 • 3
 • Taşınmaya Hazır
 • 3 km
 • 3 km
 • 20 km
Emlak No AYT-601

Merkezde Satılık Lüks ve Ucuz Ayrı Mutfaklı Daireler

Lüks ve ucuz daireler Antalya'nın merkezinde bulunan Konuksever Mahallesinde yer almaktadır. Konuksever Mahhalesi Antalya'nın en köklü yerleşim yerlerinden biridir. Bu sebeple tüm sosyal olanaklar ve imkanlar çevresinde toplanmıştır. Burası eski yerleşim yerleriden biri olduğu için çevre yenileme ve düzenleme çalışmaları başlamıştır. Devlet kurumları, hastane, eczaneler, parklar büyük alışveriş merkezleri, dükkanlar, mağazalar ve pazarlar gibi birçok olağana çok yakındır. Yenilenen yollarıyla şehrin her yerine kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Kaliteli bir hayatın ilk adımlarını uygun bir fiyata daire satın alarak buradan atabilirsiniz.

Dairelerin bulunduğu bina 3 katlıdır ve alt katı ünlü bir alışveriş mağazasıdır. 2015 yılında inşası tamamlanan bina yaşama hazır hale gelmiştir. Binaya ait açık otopark alanı ve asansör bulunmaktadır.

Bu emlakta satılık 2 tip daire bulunmaktadır

2+1 daireler ayrı mutfak ve ebeveyn banyo ile 110 m²'dir.

4+1 dubleks daireler ayrı mutfak ve ebeveyn banyo ile 180 m²'dir.

Tüm dairelerde vestiyer, ankastre mutfak, panjur, görüntülü diyafon, uydu sistemi ve günısı vardır.

Genel Özellikler | Antalya Merkezde Satılık Ucuz ve Ayrı Mutfaklı Daireler

Daire / Antalya / Merkez

AsansörOtoparkBahçePanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Lara'nın Elit Bölgesinde Satılık DairelerLara'nın Elit Bölgesinde Satılık Daireler310.200 TL2+1, 3+1, 3+1 dpLara / AntalyaAntalya Konyaaltı'nda Sıfır DairelerAntalya Konyaaltı'nda Sıfır Daireler308.000 TL2+1, 3+1 dpKonyaaltı / AntalyaAston Konutları 6Aston Konutları 6312.500 TL1+1, 2+1, 3+1 dpKonyaaltı / AntalyaKonyaaltı'nda Ayrı Mutfaklı Satılık Modern DairelerKonyaaltı'nda Ayrı Mutfaklı Satılık Modern Daireler314.800 TL2+1, 2+1 dpKonyaaltı / Antalya