Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya'da Artan Satılık Arsa Talebi

9.10.2012"Antalya Homes Gayrimenkul" Antalya'da satılık arsa arayan müşterilerimiz için arsa satışında uzman kadroları ile siz müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Almak istediğiniz satılık arsanın ne amaçla kullanılacağı konusunda sizden alınan bilgiler ışığında öncelikle sizin için kullanım amacınıza en uygun olarak nereden alınması gerektiğiyle ilgili sorularınızı cevaplıyor. Daha sonra belirlenen bölgedeki tüm arsalar inşaata uygunluk, konum, metrekare olarak amacınıza göre değerlendiriliyor. Bu arsalardan en uygun olanları ise sizin beğeninize sunuluyor.

Antalya'da yatırım amaçlı arsa satın alacaksanız, Antalya Homes Gayrimenkul en çok değerlenen bölgelerdeki arsaları size sunmaktadır ve yatırımınız kesinlikle boşa gitmemektedir.

İş yeri açmak amaçlı satılık arsa alacaklar için yine emlak danışmanlarının çeşitli sorularından yola çıkarak almak istediğiniz arsayı en uygun yerde ve en uygun fiyata arsayı size sunacaktır. Antalya'da konut yapımı için satılık arsa alacaksanız öncelikle metre kareye göre, ardından yaşam tarzınıza göre toplu ulaşıma kolayca ulaşabilir, kalabalık veya sessiz, denize yakın veya uzak, dağ kıyısında, veya merkezde, okula yakın, hastaneye yakın gibi sizin seçenekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun arsayı belirleyerek size sunmaktadır.

Antalyada nerede arsa alınır?

Satılık arsa portföyümüz; Serik, Lara, Konyaaltı, Kundu, Adrasan, Ermenek, Gebizli ve Belek gibi beldelerde müşterilerimize sunulmaktadır.

Antalya Lara'da satılık arsalar anayola cepheli, havaalanı yolu üzerinde, 3 kat imar izinli, plajlara 200 metre- 300 metre uzaklıkta gibi çeşitli özellik taşımaktadır. Bu arsaları metre kare olarak büyüklü küçüklüdür. Lara'dan satılık arsa almak isteyen müşteriler Antalya Homes Firması ile iletişim kurabilirler.

Antalya Konyaaltı'nda satılık arsanın bir tanesinin 1600 metre kare inşaat alanı vardır. Diğer satılık arsanın ise 1400 metre kare inşaat alanı vardır. Yatırım amaçlı alınabilecek arsalardır.

Antalya Serik'teki satılık arsa 125 dönümdür. Tarım ve hayvancılığa elverişli bir alanda bulunmaktadır. Antalya-Alanya karayoluna dört kilometre uzaklıktadır.

İster yatırım amaçlı ister ev yapmak amaçlı Antalya'da satılık arsa arıyor iseniz Antalya Homes Firması ile görüşmek sizin yararınıza olacaktır.

Arsa fiyatlarının üzerinde sadece %2 komisyonumuz dahildir. Başkaca bir fiyat konulmamaktadır.

Emlak Haberleri8.11.2019
Her Zaman Revaçta Olan Türkiye Emlak Piyasası
12.10.2019
Meksika'dan Antalya'ya Uzanan Aşk Hikayesi
6.10.2019
56. Antalya Altın Portakal Film Festivali 26 Ekim’de Başlıyor
17.9.2019
Hindistan’dan Antalya’ya Charter Uçuşlar Başlıyor
12.9.2019
Dünyada En Çok Ziyaret Edilen 10. Şehir: Antalya
23.7.2019
Geçmişten Günümüze Antalya’nın Mimari Dokusu
18.7.2019
Türkiye’de Konut Yatırımı Yapmak İçin En İyi 10 Neden
13.7.2019
Türkiye, Yabancılara Yaşam ve Kariyer Fırsatı Sunan 7. Ülke
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN