Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya'da Artan Satılık Arsa Talebi

9.10.2012"Antalya Homes Gayrimenkul" Antalya'da satılık arsa arayan müşterilerimiz için arsa satışında uzman kadroları ile siz müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Almak istediğiniz satılık arsanın ne amaçla kullanılacağı konusunda sizden alınan bilgiler ışığında öncelikle sizin için kullanım amacınıza en uygun olarak nereden alınması gerektiğiyle ilgili sorularınızı cevaplıyor. Daha sonra belirlenen bölgedeki tüm arsalar inşaata uygunluk, konum, metrekare olarak amacınıza göre değerlendiriliyor. Bu arsalardan en uygun olanları ise sizin beğeninize sunuluyor.

Antalya'da yatırım amaçlı arsa satın alacaksanız, Antalya Homes Gayrimenkul en çok değerlenen bölgelerdeki arsaları size sunmaktadır ve yatırımınız kesinlikle boşa gitmemektedir.

İş yeri açmak amaçlı satılık arsa alacaklar için yine emlak danışmanlarının çeşitli sorularından yola çıkarak almak istediğiniz arsayı en uygun yerde ve en uygun fiyata arsayı size sunacaktır. Antalya'da konut yapımı için satılık arsa alacaksanız öncelikle metre kareye göre, ardından yaşam tarzınıza göre toplu ulaşıma kolayca ulaşabilir, kalabalık veya sessiz, denize yakın veya uzak, dağ kıyısında, veya merkezde, okula yakın, hastaneye yakın gibi sizin seçenekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun arsayı belirleyerek size sunmaktadır.

Antalyada nerede arsa alınır?

Satılık arsa portföyümüz; Serik, Lara, Konyaaltı, Kundu, Adrasan, Ermenek, Gebizli ve Belek gibi beldelerde müşterilerimize sunulmaktadır.

Antalya Lara'da satılık arsalar anayola cepheli, havaalanı yolu üzerinde, 3 kat imar izinli, plajlara 200 metre- 300 metre uzaklıkta gibi çeşitli özellik taşımaktadır. Bu arsaları metre kare olarak büyüklü küçüklüdür. Lara'dan satılık arsa almak isteyen müşteriler Antalya Homes Firması ile iletişim kurabilirler.

Antalya Konyaaltı'nda satılık arsanın bir tanesinin 1600 metre kare inşaat alanı vardır. Diğer satılık arsanın ise 1400 metre kare inşaat alanı vardır. Yatırım amaçlı alınabilecek arsalardır.

Antalya Serik'teki satılık arsa 125 dönümdür. Tarım ve hayvancılığa elverişli bir alanda bulunmaktadır. Antalya-Alanya karayoluna dört kilometre uzaklıktadır.

İster yatırım amaçlı ister ev yapmak amaçlı Antalya'da satılık arsa arıyor iseniz Antalya Homes Firması ile görüşmek sizin yararınıza olacaktır.

Arsa fiyatlarının üzerinde sadece %2 komisyonumuz dahildir. Başkaca bir fiyat konulmamaktadır.

Emlak Haberleri18.06.2021
3 Aşamada Türkiye'de Emlak Satın Alma Yoluyla Yatırım Yapmak
17.06.2021
Türkiye’de Yabancılar İçin Gayrimenkul Satın Alma Süreci
11.06.2021
Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
10.06.2021
Türkiye'de Gayrimenkul Satın Almak Güvenli mi?
7.06.2021
Yeni Ofisimiz Ankara Çankaya’da Hizmet Veriyor!
3.06.2021
Dövizdeki Artış Yabancıların Satın Alma Gücünü Yükseltti
10.05.2021
Pakistan Uyruklu Yabancılar için Türkiye’de Vatandaşlık Edinmek
8.05.2021
Hintliler İçin Türk Vatandaşlığı Almanın Yolları
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN