Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya’da Gayrimenkul Sahibi Olmak İçin 4 Neden

1.08.2018

Akdeniz’in incisi olarak bilinen ve dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken Antalya’da gayrimenkul sahibi olmak için birçok sebep bulunmaktadır. Özellikle geniş portföy yelpazesi, altyapı çalışmaları ve gayrimenkul likiditesi önemli sebeplerdendir. Antalya, gayrimenkul sektörü, turistik tesisleri, kozmopolit ve sosyokültürel renkliliği ile her daim cazibe merkezidir. Şimdi gelin o başlıkları detaylıca inceleyelim:

1. Portföy Sayısı ve Çeşitliliği

Antalya emlak piyasasında portföy sayısı ve çeşitliliği oldukça fazladır. Antalya Homes uzman kadrosuyla bütçeniz dahilinde uygun ödeme olanağı sunan, sıfır, ikinci el veya eşyalı daireler bulmanıza yardımcı olur.

Antalya’da Gayrimenkul Sahibi Olmak İçin 4 Neden

2. Altyapı Çalışmaları

Antalya’da altyapı çalışmaları hızla devam etmektedir. Bu çalışmalardan biri olan Tünektepe Teleferik Projesi, Sarısu bölgesini Konyaaltı’na bağlayan önemli bir projedir. Bu proje sayesinde bu bölgede yapacağınız bir yatırım kısa vadede yüksek kazanç getirecektir.

Bir dünya projesi olarak hayata geçirilmesi hedeflenen Konyaaltı Sahil Projesi'nin büyük bir bölümü tamamlandı. Antalya’nın değerine değer katacak olan bu proje, 2020 yılında yeni bir yaşam alanı sunup cazibe merkezi halini alacaktır.

Bir diğer önemli çalışma olan Boğaçay Projesi, Antalya’nın sahil bölgesinde güçlenmesini sağlayacaktır. Proje kapsamında büyük bir yat limanı ve 40 km uzunluğunda sahil oluşturulacaktır.

Planlama aşamasında olan diğer iki proje, ülkemizi film ve sanat endüstrisinde uluslararası alanda merkez haline getirecek olan Kruvaziyer Liman ve film stüdyosudur. Tüm bu çalışmalar sonucunda şehrin her bir bölgesi gayrimenkul alımı ve yatırımı için vazgeçilmez hale gelecektir.

3. Gayrimenkul Likiditesi

Eğer gayrimenkulünüzün değerini kaybetmeden size kazanç olarak dönüş yapmasını istiyorsanız, Antalya’daki aktif gayrimenkul sektörüne güvenebilirsiniz. Antalya’nın en önemli avantajlarından birisi yalnızca yerli alıcıya değil, dünyanın her yerinden gelen yabancı alıcılar arasında da oldukça popüler olmasıdır.

Antalya’da Gayrimenkul Sahibi Olmak İçin 4 Neden

4. Hayallerinizdeki Yaşam

Finansal avantajlarının yanı sıra, burada gayrimenkul sahibi olmak için şüphesiz en önemli nedenlerden biri, hayallerinizdeki yaşama bir adım daha yaklaşma fırsatıdır.

Golf tutkunuysanız Belek bölgesini, sakin ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız Side ve Kemer gibi küçük tatil beldelerini tercih edebilirsiniz. Kalkan, Antalya ve Alanya gibi lokasyonlar lüks tatil isteyenler için vazgeçilmezdir. Muhteşem iklimi, plajları ve sunduğu fırsatlarla Antalya hayallerinizdeki yaşamın kapılarını aralıyor. (Antalya’daki satılık portföyleri görmek için tıklayın.)

Emlak Haberleri19.09.2020
Kripto Para ile Tek Tıkla ve Güvenle Gayrimenkul Almak Mümkün
21.08.2020
Gelenekselden Çağdaş Mimariye: Türkiye’de Ev Tipleri
11.08.2020
Explore Turkish Realty Dergisinin İlk Sayısı Yayınlandı!
5.08.2020
Almanya Türkiye'ye Uyguladığı Seyahat Yasağını Kaldırdı
27.07.2020
Akdeniz'de Tatil Evi Satın Alabileceğiniz En İyi Bölgeler
16.07.2020
Türkiye'de Konut Almak için Doğru Zaman
14.07.2020
COVID-19 Sonrası Emlak Piyasasında Yeni Dönem
4.07.2020
Yurt İçi ve Yurt Dışında Araba ile Seyahat
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN