Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

We keep working at home!

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler

Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos BulvarıAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, Antalya / Aspendos Bulvarı - videoAntalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-1Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-2Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-3Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-4Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-5Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-6Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-7Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-8Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-9Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-10Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-11Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-12Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-13Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-14Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-15Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-16Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-17Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-18Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-19Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-20Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-21Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler, İç Fotoğraflar-22
Fiyat 1.600.000 TL
 • Genel Detaylar
 • KOMİSYON YOK
 • Antalya / Aspendos Bulvarı
 • 54 m² - 298 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 5+1
 • 1, 2, 4
 • 1, 2, 3
 • 2018
 • 10
 • SATILDI
 • 11 km
 • 7 km
Emlak No AYT-813-5

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Akıllı ev sistemi
• Tramvay durağına 100 mt mesafede
• Ayrıcalıklı site özellikleri

Aspendos Bulvarı’nda Ayrıcalıklı Site Özellikleri ile Sıfır Evler

Konforlu evler Muratpaşa, Aspendos Bulvarı’nda yer almaktadır. Bölge okul, kolej, hastane, banka, cami, market, mağaza, restaurant ve kafelere yakın bir konumdadır. Otobüs, dolmuş, tramvay gibi toplu taşıma araçlarını bu bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lüks yaşam fırsatı sunan evler Antalya Uluslararası Havalimanı’na 7 km, Konyaaltı Plajı ve Lara Plajı’na 11 km, Antalya Expo Fuarı’na 15 km, MarkAntalya ve Terracity Alışveriş Merkezi’ne 5 km, Metro Grossmarket’e 2.5 km, Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’ne 4 km ve tramvay durağına 100 metre mesafededir.

Site 11.000 m² inşaat alanına ve 2.500 m² arsa alanına sahiptir. Site 3 blok, 87 daire ve 10 villadan oluşmaktadır. Zengin sosyal olanaklar sunan site, yüzme havuzu, açık havada fitness alanı, kreş, çocuk parkı, kafeterya, hamam, sauna, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, dinlenme alanları, peyzaj düzenlemesi ile yeşil alanlar, kapıcı, 7/24 kameralı güvenlik, asansör, hidrofor, su deposu, açık ve kapalı otopark gibi birçok özelliğe sahiptir.

Bu sitede satılık 8 tip ev bulunmaktadır

1 yatak odalı evler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo ve bir ortak teras ile 54 m²’dir.

1 yatak odalı bahçe katı evler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, bir ortak teras ile 59 m²’dir.

2 yatak odalı evler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve bir balkon ile 100 m²’dir.

2 yatak odalı bahçe katı evler, bir oturma odası, bir açık plan ya da kapalı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve bir balkon ile 117 m²’dir.

3 yatak odalı evler, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir tuvalet ve bir balkon ile 144 m²’dir.

3 yatak odalı bahçe katı evler, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir balkon ve bir balkon ile 160 m²’dir.

3 yatak odalı dubleks ev, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, bir balkon ve bir ortak teras ile 165 m²’dir.

5 yatak odalı evler, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, 2 banyo, 2 ebeveyn banyo, bir balkon, bir Fransız balkon ve bir teras ile 298 m²’dir.

Antalya’daki sıfır evler, akıllı ev sistemi, ankastre mutfak, zeminden merkezi ısıtma sistemi ve yüksek tavan gibi ayrıcalıklı özellikler ile donatılmıştır.

Not: Satın alma işlemi sırasında, alıcıdan emlak komisyon bedeli alınacaktır.

SATILDI.

Genel Özellikler | Antalya’da Lüks Yaşam Fırsatı Sunan Akıllı Evler

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 1.600.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kepez’de Klimalı ve Ayrı Mutfaklı Satılık DairelerKepez’de Klimalı ve Ayrı Mutfaklı Satılık Daireler1.440.000 TL5+1Kepez / AntalyaUlus’ta Yüksek Yatırım Değerli Modern Satılık DairelerUlus’ta Yüksek Yatırım Değerli Modern Satılık Daireler900.000 TL5+1Kepez / AntalyaKonyaaltı'nda Denize Sıfır Projede Satılık Akıllı DairelerKonyaaltı'nda Denize Sıfır Projede Satılık Akıllı Daireler8.882.300 TL5+1Konyaaltı / Antalya