0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Aqua Apartmanı

Aqua Apartmanı, Antalya / KonyaaltıAqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-1Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-2Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-3Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-4Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-5Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-6Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-7Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-8Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-9Aqua Apartmanı, İç Fotoğraflar-10Aqua Apartmanı, İnşaat Fotoğrafları-1Aqua Apartmanı, İnşaat Fotoğrafları-2Aqua Apartmanı, İnşaat Fotoğrafları-3Aqua Apartmanı, İnşaat Fotoğrafları-4
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Antalya / Konyaaltı
  • SATILDI
Emlak No AYT-379

Antalya'da Lüks Daireler

Aqua Apartmanı Antalya Konyaaltı'nda huzurlu ve tercih edilen bir bölgede yer almaktadır. Yeni inşa edilen daireler, yeşil alanlar, ağaçlar ve dağlarla çevrilidir. Şehrin telaşı ve gürültüsünden uzaktadır. Bu lüks daireler mağazalar, marketler, parklar ve toplu taşıma gibi birçok sosyal aktiviteye yakın konumdadır.

Cazip daireler 4 katlı 1 blok ve toplam 48 daireden oluşmaktadır. Aqua Apartmanı'nda 2 asansör, Türk hamamı, açık otopark alanı, sauna, bina görevlisi, bir yüzme havuzu, iyi tasarlanmış bahçe, spor salonu, 7/24 güvenlik ve güvenlik kamera sistemi gibi birçok olanak vardır.

Aqua Apartmanı'nda 2 tip daire mevcuttur

1 yatak odalı daireler bir oturma odası, açık plan bir mutfak, banyo ve balkon ile 55-75 m²'dir.

2 yatak odalı daireler bir oturma odası, açık plan bir mutfak, banyo ve balkon ile 90 m²'dir.

Tüm dairelerde ankastre set, panjur, elektrikli su ısıtıcısı, TV uydu sistemi ve tüm odalarda klima vardır.

Tüm daireler SATILDI.

Genel Özellikler | Aqua Apartmanı

SaunaAsansörYüzme havuzuSite GörevlisiSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Aqua ApartmanıAqua Apartmanı
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim DaireAntalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim Daire35.000 €1+1Lara / AntalyaKepez'de Makul Fiyata Satılık DairelerKepez'de Makul Fiyata Satılık Daireler37.000 €1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık DairelerAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık Daireler38.000 €1+1, 2+1Kepez / AntalyaKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık DairelerKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık Daireler41.500 €2+1Merkez / Antalya