0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Art Suite Villaları

Art Suite Villaları, Antalya / KunduArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, Antalya / Kundu - videoArt Suite Villaları, İç Fotoğraflar-1Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-2Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-3Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-4Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-5Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-6Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-7Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-8Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-9Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-10Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-11Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-12Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-13Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-14Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-15Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-16Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-17Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-18Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-19Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-20Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-21Art Suite Villaları, İç Fotoğraflar-22Art Suite Villaları, Kat Planları-1
Fiyatı 766.500 €
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Kundu
 • 380 m²
 • 6+1 dp
 • 4
 • 4
 • 2
 • İnşaat halinde
 • 10 km
 • 700 mt
 • 10 km
Emlak No AYT-419

Akıllı Ev Sistemi ile Lüks Villalar

Art Suite Villaları Kundu, Antalya'da sakin bir alanda yer almaktadır. Bu bölgede lüks villalar bulunmaktadır. Lüks villalar plaja yürüyüş mesafesindedir. Uluslararası Antalya Havaalanı arabayla sadece 10 dakika uzaklıktadır. Bu bölgede marketler, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kafeler bulunmaktadır.

Lüks villa kompleksi 9 villadan oluşmaktadır. Modern ve klasik olmak üzere 2 tip villa mevcuttur. Art Suite Villalarında lazer koruma, güvenlik kamera sistemi, yangın söndürme sistemleri ve 7/24 güvenlik kamera gibi birçok özellik bulunmaktadır. Her villanın havuzu, otopark alanı, bahçesi ve yüzme havuzu vardır.

6 yatak odalı villalar bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir giyinme odası, bir çamaşır odası, bir spor odası, bir sauna, bir dinlenme odası, 6 banyo ve 4 geniş terası ile birlikte 380 m²'dir.

Tüm villalarda zeminden ısıtma, merkezi gezinti sistemi, ankastre mutfak, panjur, çamaşır odası, giyinme odası, jakuzi ve her oda da klima bulunmaktadır. Akıllı ev sistemi ile tek bir tıkla evinizi kontrol edebilirsiniz.

Genel Özellikler | Art Suite Villaları

Villa / Antalya / Kundu

SaunaYüzme havuzuSite GörevlisiSpor SalonuOtoparkGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (500-1.000 m.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Art Suite VillalarıArt Suite Villaları
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Lara Hill VillalarıLara Hill Villaları630.000 €4+1Kundu / AntalyaKonyaaltı'nda Şehrin İçinde Doğa ile İç İçe Satılık VillalarKonyaaltı'nda Şehrin İçinde Doğa ile İç İçe Satılık Villalar627.500 €6+1Konyaaltı / AntalyaKundu'da Özel Yüzme Havuzlu Lüks Tasarım VillalarKundu'da Özel Yüzme Havuzlu Lüks Tasarım Villalar862.500 €5+1Kundu / AntalyaTau VillaTau Villa4.125.000 €9+3Konyaaltı / Antalya