0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Aynur Bileydi Apartmanı

Aynur Bileydi Apartmanı, Antalya / KonyaaltıAynur Bileydi Apartmanı, Antalya / Konyaaltı - videoAynur Bileydi Apartmanı, Antalya / Konyaaltı - videoAynur Bileydi Apartmanı, Antalya / Konyaaltı - videoAynur Bileydi Apartmanı, Antalya / Konyaaltı - videoAynur Bileydi Apartmanı, Antalya / Konyaaltı - videoAynur Bileydi Apartmanı, Antalya / Konyaaltı - videoAynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-1Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-2Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-3Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-4Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-5Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-6Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-7Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-8Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-9Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-10Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-11Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-12Aynur Bileydi Apartmanı, İç Fotoğraflar-13
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Konyaaltı
 • 90 m²
 • 2+1
 • 2
 • 1
 • 2013
 • 4
 • SATILDI
 • 5 km
 • 400 m
 • 20 km
Emlak No AYT-357

Denize Yakın Eşyalı Daireler

Aynur Bileydi Apartmanı'nda şu an için satılık daire bulunmamaktadır. Ancak burada, kendinize ait satmak istediğiniz daire varsa, lütfen bizimle temasa geçiniz.

Aynur Bileydi Apartmanı Antalya, Konyaaltı'ında tercih edilen ve gelişmekte olan bir alan üzerinde yer almaktadır. Lüks daireler ünlü Konyaaltı plajına yakındır. Marketler, restoranlar, kafeler ve toplu ulaşım gibi birçok sosyal imkan sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Denize yakın mobilyalı daireler 4 katlı 1 bloktan oluşur. Aynur Bileydi Apartmanı'nda yüzme havuzu, iyi tasarlanmış bir bahçe, açık otopark alanı, çocuk havuzu, güneşlenme terası ve asansör gibi her türlü imkan vardır.

Aynur Bileydi Apartmanı'nda sadece 2 daire satılıktır

90 m²'lik 2 yatak odalı mobilyalı dairelerde bir oturma odası, açık bir mutfak, 2 banyo ve bir balkon bulunmaktadır.

Dairelerde ihtiyacınız olabilecek tüm mobilyalar vardır.

24 aya kadar faizsiz kredi

Türkiye, Antalya'da inşaat şirketinden doğrudan kredi almak için büyük bir fırsat. Bu süreç oldukça kolaydır. Tek ihtiyacınız olan tüm ödeme bilgilerin yazıldığı inşaat şirketi ile yapılan satış sözleşmesidir. Bir sürü maliyeti olan başka belgelere gerek yoktur.

İnşaat Şirketinden Kredi

Bu projeden daire satın alırken, ilk başta satış bedelinin % 50'ını ödeyerek, geri kalan bedeli 24 ay (2 yıl) taksitle ödeyebilirsiniz. Fiyatlar ve ödeme koşulları için fiyat listesine bakınız.

Toplam tutarın % 60'ını ödediğinizde tapuyu üzerinize alabilirsiniz.

Bu portföy SATILMIŞTIR.

Genel Özellikler | Aynur Bileydi Apartmanı

AsansörYüzme havuzuSite içindeOtoparkPanjurTV uyduDuşMobilyaAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (0-500 m.)Havaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir.

ÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİN Aynur Bileydi ApartmanıAynur Bileydi Apartmanı
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya’da Uygun Fiyata Satılık Merkezi DairelerAntalya’da Uygun Fiyata Satılık Merkezi Daireler130.000 TLStd, 1+1, 2+1Merkez / AntalyaKepez'de Makul Fiyata Satılık DairelerKepez'de Makul Fiyata Satılık Daireler150.000 TL1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaKepez KonaklarıKepez Konakları153.500 TL1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaKızılarık’ta Merkezi Konumda Bulunan Kaliteli DairelerKızılarık’ta Merkezi Konumda Bulunan Kaliteli Daireler165.200 TL2+1, 3+1Merkez / Antalya