Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler

Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İstanbul / BağcılarBağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İstanbul / Bağcılar - videoBağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İstanbul / Bağcılar - videoBağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İstanbul / Bağcılar - videoBağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-1Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-2Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-3Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-4Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-5Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-6Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-7Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-8Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-9Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-10Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-11Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-12Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-13Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-14Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-15Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, İç Fotoğraflar-16Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-1Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-2Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-3Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-4Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-5Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-6Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-7Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-8Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-9Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-10Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler, Kat Planları-11
Fiyatı 854.800 TLDoğrulanmış Fiyat
 • Genel Detaylar
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Bağcılar
 • 77 m² - 195 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2, 3
 • 12/2019
 • 27
 • Taşınmaya hazır
 • 10 km
 • 34 km
Emlak No IST-425

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Basın Express Yolu'nun yanında
• Havaalanına yakın
• lüks tasarım

Bağcılar'da İstanbul Manzaralı Lüks Daireler

Daireler İstanbul'un yeni merkezinde, Bağcılar'da bulunmaktadır. Bölge, ulaşım imkanlarının yanı sıra neredeyse tüm olanaklara kolay erişim sağlar. Bölgede birçok lüks proje, alışveriş merkezi ve okul mevcuttur.

İstanbul'daki satılık daireler denize 10 km, Taksim'e 11 km ve İstanbul Havaalanı'na 34 km uzaklıktadır. Daireler ayrıca metro ve otobüs gibi ulaşım olanaklarına yürüme mesafesindedir.

Bölgedeki okullar: Arel Koleji, Fatih Koleji, Okyanus Koleji, Halkalı Doğa Koleji, Bilim Koleji, Medipol Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü ve Kemerburgaz Üniversitesi.

Bölgedeki hastaneler: Özel Kaş Tıp Merkezi, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Tıp Hastanesi, Özel Tem Hastanesi, Araf Cerrahi Merkezi, İstanbul Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yunus Emre Tıp Merkezi ve Bağcılar Hastanesi Diş Hastanesi.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: 212 İstanbul Power Outlet, Ihlamur Alışveriş Merkezi, Mall of İstanbul, Istoç Ticaret Merkezi, Arena Parkı, Güneşli Park AVM, Deposite Outlet, Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi Metro Alışveriş Merkezi.

Kompleks 27 katlı tek bloktan ve toplamda 211 daireden oluşmaktadır. 10.000 m² arsa alanı üzerinde yer alan site kapalı otopark, 21 ticari dükkan, tam donanımlı fitness merkezi, asansör, iyi tasarlanmış bahçe, sosyal alanlar, oturma yerleri ve yüzme havuzu gibi zengin olanaklarla donatılmıştır.

Burada satılık 3 tip daire vardır

1 yatak odalı daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo ve 1 veya 2 balkon ile birlikte 77-99 m²'dir. (Bazı 1 yatak odalı dairelerde ayrıca ebeveyn banyosu da vardır.)

2 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu ve 1, 2 veya 3 balkon ile birlikte 122-174 m²'dir.

3 yatak odalı daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir tuvalet ve 1, 2 veya 3 balkon ile birlikte 174-195 m²'dir.

Tüm daireler lüks malzemeler, ankastre mutfak, duş, vestiyer, doğal gaz sistemi ve laminat parke ile donatılmıştır.

Genel Özellikler | Bağcılar'da Kaliteli Tasarım Anahtar Teslim Daireler

Daire / İstanbul / Bağcılar

AsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)BahçeDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakŞehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

1+1 Daire854.800 TL2+1 Daire1.357.000 TL3+1 Daire2.158.500 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul’da Deniz ve Adalar Manzaralı Akıllı Dairelerİstanbul’da Deniz ve Adalar Manzaralı Akıllı Daireler850.000 TL2+1, 3+1, 3+1 dpMaltepe / İstanbulBaşakşehir'de Kanal İstanbul'a Yakın Lüks DairelerBaşakşehir'de Kanal İstanbul'a Yakın Lüks Daireler830.000 TL2+1, 3+1Başakşehir / İstanbulİstanbul Avcılar’da Göl Manzaralı Akıllı Dairelerİstanbul Avcılar’da Göl Manzaralı Akıllı Daireler882.000 TL1+1, 2+1, 3+1Avcılar / İstanbulİstanbul Maltepe'de Ada Manzaralı Satılık Lüks Dairelerİstanbul Maltepe'de Ada Manzaralı Satılık Lüks Daireler888.000 TL1+1, 2+1, 3+1, 4+1Maltepe / İstanbul