Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler

Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / BahçeşehirBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İstanbul / Bahçeşehir - videoBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-1Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-2Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-3Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-4Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-5Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-6Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-7Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-8Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-9Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-10Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-11Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-12Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-13Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-14Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-15Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, İnşaat Fotoğrafları-1Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-1Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-2Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-3Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-4Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-5Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-6Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-7Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-8Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-9Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-10Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-11Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-12Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-13Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler, Kat Planları-14
Fiyatı 1.860.000 TLDoğrulanmış FiyatFiyat son güncelleme tarihi 5.07.2021
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Bahçeşehir
 • 139 m² - 289 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2, 3
 • 12/2020
 • İnşaat halinde
 • 20 km
 • 33 km
Emlak No IST-401

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Geniş ve konforlu daireler
• 360 derece muhteşem manzara
• Merkeze yakın, sakin bir yaşam

İstanbul, Bahçeşehir’de Ayrıcalıklı Site Olanaklarına Sahip Uygun Fiyatlı Daireler

Ferah Bahçeşehir daireler, şehrin en iyi bölgelerinden birinde konumlanmıştır. Bölge, özellikle yatırım için çok elverişli olup her geçen gün yeni projelerle gelişimine devam etmektedir. Eğer İstanbul’da bir daire almak istiyorsanız, Bahçeşehir en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Satılık İstanbul daireler, Akbatı AVM’ye 7 dakika, Aqua Club Dolphin’e 9 dakika, Kanal İstanbul’a 10 dakika, İstanbul Havalimanı’na 20 dakika ve Mall of İstanbul 25 dakika mesafe uzaklıktadır. Daireler, İstanbul Havalimanı’na 33 km ve Küçükçekmece Gölü’ne 20 km uzaklıktadır.

Bölgedeki okullar: Cihangir Okulları, Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları, İstanbul Akademi Koleji, Vizyon Koleji, Doğa Okulları, Bahçeşehir Anaokulu, Özel Vega Bahçeşehir Koleji, Bahçeşehir Anaokulu, Tek Timuçin Eğitim Merkezi.

Bölgedeki hastaneler: Acıbadem Tıp Merkezi, Bahçeşehir Loca Tıp Merkezi, İstanbul Dentopia, Bahçeşehir Diş Hastanesi, Özel Sefa Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: Verdemolina Life AVM, Akbatı AVM, Mall of İstanbul, Sunflower AVM, Prestige AVM, Bahçeşehir Atrium AVM.

17.000 m²’lik site alanının, 8.000 m²’lik alanı yeşil alan ve 980 m²’lik alanı ise sosyal tesisler için ayrılmıştır. Site 12 bloktan oluşmakta olup içerisinde 12 mağaza ve 147 daire bulunmaktadır. Site, kapalı ve çok geniş açık yüzme havuz, güneşlenme alanı, kendi markası olan bir spor merkezi, Türk hamamı ve sauna, tenis ve basketbol sahaları, çocuk parkı, 7/24 kamera destekli güvenlik, ortak bahçe ve yürüyüş yolları gibi ayrıcalıklara sahiptir.

Site içinde satılık 3 tip daire mevcuttur

2 odalı daireler, bir oturma odası, ayrı veya açık plan mutfak, bir banyo, bir çamaşır odası, bir ebeveyn banyo ve bir balkon ile birlikte 139-169 m²’dir. (Bazı 2+1 dairelerde 3 adet Fransız balkonu bulunabilmektedir.)

3 odalı daireler, bir oturma odası, ayrı mutfak, bir banyo, bir çamaşır odası, bir ebeveyn banyo, 3 Fransız balkonu ve bir balkon ile birlikte 175 m²’dir.

4 odalı dubleks daireler, bir oturma odası, ayrı mutfak, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, 2 Fransız balkon ve 2 ya da 3 balkon ile birlikte 253-260 m²’dir.

Daireler, konut sahipleri için birinci sınıf ürünlerle dizayn edilmiştir.

Genel Özellikler | Bahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler

Daire / İstanbul / Bahçeşehir

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTenis KortuTürk HamamıBahçeBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

2+1 Daire1.860.000 TL3+1 Daire2.250.000 TL4+1 Daire3.720.000 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 5.07.2021 16:09:23

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul’un Nefis Konumunda Çevre Dostu Modern Dairelerİstanbul’un Nefis Konumunda Çevre Dostu Modern Daireler1.850.000 TL2+1, 2+1 dp, 3+1 dpEyüp / İstanbulÇengelköy'de Prestijli Site İçinde Boğaz Manzaralı DairelerÇengelköy'de Prestijli Site İçinde Boğaz Manzaralı Daireler1.850.000 TL1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dp, 4+2 dpÜsküdar / İstanbulİstanbul Bakırköy'de Mükemmel Deniz Manzaralı Satılık Dairelerİstanbul Bakırköy'de Mükemmel Deniz Manzaralı Satılık Daireler1.865.000 TL1+1, 2+1 Bakırköy / İstanbulBasın Ekspres Yolu'nda Art&Smart Konseptli DairelerBasın Ekspres Yolu'nda Art&Smart Konseptli Daireler1.881.500 TL2+1Bağcılar / İstanbul