0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Beldibi'nde Satılık Arsa

Beldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / KonyaaltıBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Antalya / Konyaaltı - videoBeldibi'nde Satılık Arsa, Kat Planları-1
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Antalya / Konyaaltı
  • 15.198 m²
  • SATILDI
  • 150 m
  • 34 km

KonumuSungate Port Royal karşısı

Emlak No ARSA-014

Beldibi Rixos Otel Karşısında Otel Yapmaya Müsait Satılık Arsa

Otel yapımına ve bu gibi turizm yatırımlarına uygun olan arsa (Beldibi Rixos Hotel) Sungate Port Royal Hotel'in hemen karşısındadır. Atatürk caddesi ile Antalya-Kemer anayoluna cephesi vardır. 2 yol arasında kalan bu arsanın üzerine, yakınında bulunan Golden Ring Otel gibi 5 yıldızlı bir otel yapılabilir.

Satılık ucuz otel arsası

Eğer bu arsaya otel yapmayı düşünürseniz, odalarından denizi görebilirsiniz. Civarda bulunan diğer otel arsalarıyla karşılaştırıldığında, arsa fiyatının gayet ucuz olduğunu anlayabilirsiniz.

"Yer Gösterme Belgesi" imzaladığınız taktirde, pazarlık esnasında sizi direkt olarak arsa sahibi ile buluşturabiliriz. Bu arsa için alıcıdan istediğimiz komisyon %2'dir.

Genel Özellikler | Beldibi'nde Satılık Arsa

Sahile (0-500 m.)Havaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Beldibi'nde Satılık ArsaBeldibi'nde Satılık Arsa
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Geyikbayırı'nda 3 Farklı Parselde Satılık TarlaGeyikbayırı'nda 3 Farklı Parselde Satılık Tarla25.000 €Konyaaltı / AntalyaAntalya'da Satılık Konut ArsasıAntalya'da Satılık Konut Arsası90.000 €Kepez / AntalyaLara, Ermenek Mahallesinde 353 m² Satılık ArsaLara, Ermenek Mahallesinde 353 m² Satılık Arsa97.500 €Lara / AntalyaLarada Satılık ArsaLarada Satılık Arsa121.000 €Lara / Antalya