0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Belek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa

Belek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa, Belek / MerkezBelek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa, Belek / Merkez - videoBelek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa, Belek / Merkez - videoBelek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa, Belek / Merkez - video
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Belek / Merkez
  • 589 m²
  • SATILDI
  • 500 m
  • 2 km
  • 3 km
Emlak No ARSA-041

Uygun Fiyata Belek'te Satılık Arsa

Satılık arsa Belek'te yer almaktadır. Belek Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli merkezlerinden biridir. Ayrıca, Avrupa golf başkenti olarak bilinen Belek, en iyi golf sahalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Belek'te satılık arsa parklar, marketler, restoranlar, mağazalar, pazar, bankalar ve toplu taşıma gibi birçok sosyal aktiviteye yakındır.

Bu bölgede birçok otel ve golf sahası bulunmaktadır. Ayrıca bu arsa, oteller bölgesinde yer almaktadır.

Uygun fiyata satılık arsa Belek Şehir merkezine 500 m, Belek sahiline 2 km ve Uluslararası Antalya Havalimanı'na 30 km uzaklıktadır.

Belek'teki satılık arsa otel ve lojmanlar ile çevrilidir.

Satılık parsel arsanın ortasında yer almaktadır. Bu arsa toplam 589 m² alana sahiptir. Alan üzerinde toplam 300 m²'lik ve 2 katlı bir villa, daire veya lojman inşa edebilirsiniz.

SATILDI.

Genel Özellikler | Belek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa

Sahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir.

ÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİN Belek'te Uygun Fiyata Satılık ArsaBelek'te Uygun Fiyata Satılık Arsa
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Belek Merkeze 700 m Uzaklıkta Satılık ArsaBelek Merkeze 700 m Uzaklıkta Satılık Arsa189.200 TLMerkez / BelekTatil Bölgesi Belek'te Satılık Konut ArsasıTatil Bölgesi Belek'te Satılık Konut Arsası240.000 TLMerkez / BelekBelek'te Satılık ArsaBelek'te Satılık Arsa469.700 TLMerkez / BelekKadriye'de Satılık ArsaKadriye'de Satılık Arsa962.200 TLKadriye / Belek