Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler

Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / BeylikdüzüBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İstanbul / Beylikdüzü - videoBeylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-1Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-2Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-3Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-4Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-5Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-6Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-7Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-8Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-9Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-10Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-11Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-12Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-13Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-14Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-15Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-16Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-17Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-18Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-19Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-20Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-21Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-22Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İnşaat Fotoğrafları-1Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İnşaat Fotoğrafları-2Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İnşaat Fotoğrafları-3Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler, İnşaat Fotoğrafları-4
Fiyatı 1.120.000 TLDoğrulanmış Fiyat
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Beylikdüzü
 • 132 m² - 290 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • 2
 • 1, 2
 • 09/2020
 • 9
 • İnşaat halinde
 • 3 km
 • 53 km
Emlak No IST-399

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Aile konsepti
• Ferah daireler
• Lüks sosyal olanaklar

İstanbul, Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Elverişli Daireler

Aile konseptli daireler Beylikdüzü’nde konumlanmıştır. Bölge, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ulaşım noktaları ve sahil yolu gibi zengin olanaklara sahiptir. Beylikdüzü, pek çok yüksek maliyetli projelere, sosyal tesislere ve çeşitli ulaşım olanaklarına ev sahipliği yapmaktadır. Kozmopolit alanlardan biri olan Beylikdüzü sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

İstanbul satılık daireler denize 3 km, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne 9 km, Küçükçekmece 10 km ve İstanbul Havalimanı’na 53 km uzaklıktadır.

Bölgedeki okullar: Alkev Alman Lisesi, Amerikan Kültür Koleji, Bahçeşehir Koleji, Beykent Koleji, Bilfen Koleji, Community School, Doğa Koleji, Beylikdüzü Final Özel Eğitim Kursu, Mesleğim Sağlık Koleji, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Modern Eğitim Koleji, Era Koleji, Işık Koleji, İhlas Koleji, Kültür 2000 Koleji, MEF Koleji, Mektebim Koleji, Okyanus Koleji, Uğur Koleji, Yıldızlar Koleji.

Bölgedeki hastaneler: Acıbadem Hastanesi, Kolan Hastanesi, Medilife Hastanesi, Medicana Hastanesi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Özel Düzey Göz Hastanesi, Koç Diyaliz Merkezi, Acıbadem Beylikdüzü Sağlık Merkezi, Birinci Hastanesi.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: Akasya AVM, Akbatı AVM, Beylicium AVM, Bauhaus AVM, Koçtaş AVM, Marmara Park AVM, Marka City AVM, Perlavista AVM, White Corner AVM, Semerkand Line AVM, Torium AVM, İfa AVM, Beylikdüzü Migros AVM.

Site 20.000 m² alana sahiptir. Site 9 katlı 7 blok 224 daireden oluşmaktadır. Blokların bazıları ofis bloklarıdır. Site içerisinde kafeterya, konut sahipleri için kapalı otopark, misafirler için açık otopark, 7/24 kameralı güvenlik sistemi, spor faaliyet alanları, spor salonu, Türk hamamı, sauna, tuz odası terapi alanları, buhar odası, mağazalar, restoran, kütüphane, çalışma odası, süs havuzları, hobi odaları, tenis kortları, koşu alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk parkı, basketbol ve voleybol sahaları, ortak bahçe bulunmaktadır.

Site içinde satılık 4 tip daire mevcuttur

2 odalı daireler, bir oturma odası, ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir çamaşır odası ve bir balkon ya da bahçe terası ile birlikte 132-150 m²’dir.

3 odalı daireler, bir oturma odası, ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir çamaşır odası ve 2 balkon ya da bahçe terası ile birlikte 186-191 m²’dir. (Bazı 3+1 dairelerde giyinme odası bulunabilmektedir.)

4 odalı daireler, bir oturma odası, ayrı mutfak, bir banyo, bir çamaşır odası, 2 balkon ya da bahçe terası ile birlikte 213-255 m²’dir. (Bazı 4+1 dairelerde giyinme odası bulunabilmektedir.)

5 odalı daireler, bir oturma odası, ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir çamaşır odası ve bahçe terası ile birlikte 270 m²’dir.

Deniz manzaralı Beylikdüzü dairelerde çelik kapı, görüntülü diyafon sistemi, ankastre mutfak ürünleri, duşakabin ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Beylikdüzü’nde Deniz Manzaralı Satılık Ferah Daireler

Daire / İstanbul / Beylikdüzü

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTenis KortuTürk HamamıBahçeDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Deniz Manzaralı
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

2+1 Daire1.120.000 TL3+1 Daire1.620.000 TL4+1 Daire1.810.000 TL5+1 Daire2.260.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul Bakırköy’de Lüks Projede Prestijli Dairelerİstanbul Bakırköy’de Lüks Projede Prestijli Daireler1.100.000 TL1+1Bakırköy / İstanbulBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu DairelerBahçeşehir’de Muhteşem Manzaraya Sahip Konforlu Daireler1.095.000 TL2+1, 3+1, 4+1 dpBahçeşehir / İstanbulİstanbul'un Denize Sıfır Projesinde Ferah Dairelerİstanbul'un Denize Sıfır Projesinde Ferah Daireler1.137.000 TL1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp, 5+1, 5+1 dpBüyükçekmece / İstanbulBeylikdüzü’nde Esnek Ödeme Planına Sahip Akıllı DairelerBeylikdüzü’nde Esnek Ödeme Planına Sahip Akıllı Daireler1.150.000 TL2+1, 3+1, 4+1, 5,5+1Beylikdüzü / İstanbul