Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Bodrum Ev | Bodrum Villa | Bodrum Satılık Evler

Bodrum'da Satılık Ucuz Villalar

Eğer gayrimenkul yatırımıyla ilgilenleriniz varsa ve Türkiye'de yatırım yapabilirsiniz. Bodrum, sıcak yatırım dostu olan yerlerden biridir ve Türkiye'de yatırım için insanlara Bodrum önerilir. Türkiye'deki yasaların değişmesi sayesinde yatırım ilerliyor, geçmişe kıyasla birçok olumlu değişiklik yapılarak yatırım dostu haline gelmektedir. Bu yüzden eğer bir yatırım yapmaya karar verdiyseniz Bodrum villaları rahat ve uygun fiyatlarıyla en iyi fırsatlardan biridir. Eğer bekleyecekseniz bu villaların fiyatları her geçen gün artıyor.

Eğer bir yatırım yapacaksak öncelikle konumunu düşünmeliyiz. Bu lokasyonda yapacağınız yatırım, nerede olursa olsun yapacağınız diğer yatırımlardan verimlilik açısından kat kat fazla olacaktır. Yani siz bir karar vermeden önce 2 kere düşünerek, şehri çok iyi seçmelisiniz. Bodrum'da yatırım fırsatları bulunmaktadır.

Tepe üzerinde Bodrum'da uygun villa

Bu evler şuanda çok uygun fiyatlardadır ancak geç kalırsanız yüksek fiyat ödemek zorunda kalacaksınız. Bu zammın nedeni dünya yatırımcılarının Türkiye'de yatırım yapmaları ve büyük şehirlerin küçük şehirlere doğru hareket etmesidir. Bir başka önemli nedeni ise Türkler gençken yatırım yaparak gelecekte bu yatırımın avantajlarından faydalanmaktadır. Bu yüzden doğru zamanda iyi bır fırsat bulmak oldukça zordur. Eğer fırsatları kaçırmak istemiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin.

Türkiye'de kanunlar değiştikten sonra dünyadan her türlü yatırımcılara kolaylık sağlanmıştır. Bodrumda bir gayrimenkul ve yatırım yapıyorsanız uzun vadeli vize alabilirsiniz. Alım satım piyasaları da yatırımcıların lehine gelişmiştir. Böylece kolayca iş

Çoğunluklu Bodrum'da daire ve villa sahipleri kiralamak amacı ile yatırım yapıyorlar. Bodrum yıl boyunca orayı ziyaret eden turistlerden kar ve gelir kazanmak için iyi bir fırsat olarak değerlendirilir. Çoğunlukla insanlar evlerini kiralamak için emlak şirketleriyle kontrat yapıyorlar ve paralarını alıyorlar, çok azı ise kendileri kiralamayı tercih ediyorlar. Bu yol ile belki biraz daha fazla para kazanabileceklerini düşünüyorlar ama turistlerin bütün ihtiyaçlarından ve sorunlarından sorumlu olmak zorundadırlar. Bu villaları kirayalar iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz ya da satmaya karar verirseniz iyi bir kar yapabilirsiniz. Bu kadar kolay yatırım yapmak bir daha kolay olmayabilir. Yani Türkiye'de Bodrum evleri satın almak için altın fırsatı kaçırmayın.lem yapılabilecektir. Bu, Türkiye'nin her yerindeki evlerdeki, dairelerdeki ve villa fiyatlarındaki artışı etkilemiştir.


Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(8)Daire(6)Villa(8)Arsa(0)İşyeri(2)

OdaHepsi8Stüdyo(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(4)5+1(1)6+(0)

Fiyat AralığıHepsi(8)2.000.000+ TL(8)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ BODRUM(8)GÜMÜŞLÜK(2)GÜNDOĞAN(1)MILAS(1)ORTAKENT(1)YALIKAVAK(3)

BAŞA
DÖN