0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Burgu Kule

Burgu Kule, İstanbul / MaltepeBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İstanbul / Maltepe - videoBurgu Kule, İç Fotoğraflar-1Burgu Kule, İç Fotoğraflar-2Burgu Kule, İç Fotoğraflar-3Burgu Kule, İç Fotoğraflar-4
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • İstanbul / Maltepe
 • 76 m² - 103 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 2014
 • 22
 • SATILDI
 • 3 km
 • 5 km
 • 15 km
Emlak No IST-058

İstanbul'da Satılık Gayrimenkul

Burgu Kule, Maltepe, İstanbul E-5 karayoluna bitişik 8.000 m2 alan üzerinde yer almaktadır. İkiz kuleler olağanüstü bir mimariye sahiptir. Bu mimari, Türkiye'de ilk kez uygulanmıştır. Her daire muhteşem deniz manzarasına sahiptir. Modern kuleler kara, hava ve demiryolu ulaşımına çok  yakındır. Bu projede lüks rezidansı Rotana Hotel otel işletim sistemi ile ekstra gelir veya isteyen artı hizmet ile yaşayan bir yer haline dönüştürmektir.

Lüks İstanbul gayrimenkulünde 22 katlı 246 konut bulunmaktadır. Burgu Kule'nin olağanüstü yapısıyla mimaride yeni bir dönem başlamaktadır. % 75' lik alan yeşil alan ve dinlenme alanı olarak tahsis edilmiştir. Bu harikulade kule kat hizmeti, kapalı yüzme havuzu, kafe, bar, yürüyüş yolları, spor salonu, restoran, Türk hamamı ve sauna sosyal imkana sahiptir. Burgu Kule en son deprem düzenlemesine uygun son teknoloji uygulanarak inşa edilmiştir. 

Burgu Kule'de sadece 2 tip daire kalmıştır

1 yatak odalı, bir oturma odası, bir açık mutfak ve bir banyo ile 76 m2 dir.

2 yatak odalı daireler, bir oturma odası, açık mutfak ve bir banyo ile 90-103 m2' dir. 

Tüm daireler SATILDI.

Genel Özellikler | Burgu Kule

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaTV uyduDuşİnternetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Burgu KuleBurgu Kule
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Eseyurt'ta Yatırım Değerini Günden Güne Katlayan DairelerEseyurt'ta Yatırım Değerini Günden Güne Katlayan Daireler41.000 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul Esenyurt'ta Uygun Fiyata Kira Getirili Dairelerİstanbul Esenyurt'ta Uygun Fiyata Kira Getirili Daireler41.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul'da Satılık Deniz ve Göl Manzaralı Dairelerİstanbul'da Satılık Deniz ve Göl Manzaralı Daireler42.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulGelenekselleşmiş Ayrıcalıklar Dünyasında Kaliteli DairelerGelenekselleşmiş Ayrıcalıklar Dünyasında Kaliteli Daireler45.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbul