Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Bursa Ev | Bursa Villa | Bursa Satılık Evler

Türkiye'de konut yatırımı son zamanlarda artan taleplerle profesyonel bir hal almaya başladı. Yatırımcılar yatırım öncesi tüm şehirleri detaylı bir şekilde araştırmakta ve evlerini bu şekilde almaktadırlar. Bursa, 5 yıldan fazla bir süredir Türkiye’nin emlak piyasasında en çok tercih edilen şehirlerin arasında yer almaktadır. Yerli yabancı birçok yatırımcı, bütçelerine göre sıfır ya da ikinci el çok sayıda daire ve villa bulabilmektedir. Bursa, dünya çapında üne yayıldığından gelecek için sağlam bir finansal yatırım olarak görülmektedir. Özellikle kültürel benzerlikleri nedeniyle en çok Orta Doğu vatandaşları Bursayı tercih etmektedir.

Bursa'da satılık ucuz evler

Peki neden Bursa’dan Ev Almalıyız?

• Üretimde merkezi konum olması
• İstanbul’a yakınlığı
• Ege’ye ulaşım için geçit görevi görmesi
• Mudanya’nın önemli bir liman olması
• Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli hızlı tren projesi
• İzmit Körfez geçiş projesi

Yatırım yapılırken bir çok kriter göz önüne alınmaktadır. Amortisman süreleri, gelecekteki beklentiler ve yaşam standartları ise bunlar arasında en çok dikkat edilenler arasında yer almaktadır. İşte yukarıda saydığımız tüm bu nedenler Bursa gayrimenkul sektöründe ciddi bir potansiyel oluşturmaktadır.

Bursa'da satılık villalar arayın

Türkiye’nin dördüncü büyük şehri Bursa, 2014 yılında UNESCO Dünya Miras Listesine girmiştir. Kervansarayları, hanları, tarihi köylerinin yanısıra Uludağ Kayak Merkeziyle de en büyük kış ve doğa sporları merkezidir. Şehir yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turist ağırlamakta ve bu ziyaretler şehrin gayrimenkul sektöründeki ününü daha da arttırmaktadır. Yerli ya da yabancı alıcılar için Türkiye'nin en popüler alanlarından biri olarak, Bursa’da ev fiyatları metrekare başına baz alındığında diğer illere göre oldukça uygundur. Buradaki mülk sahipleri yüksek likiditeye sahiptir.

Bursa, şehir merkezinin hızlı ve telaşlı yaşamından, yeşil alanlarla çevrili sakin ortamına kadar birçok yaşam tarzı seçeneğine sahiptir. Bursa’dan daire satın alırken, şehir merkezinde ya da merkezden uzak sakin yaşam sunan mahalleler arasında seçim yapabilirsiniz. Eğer rahat bir yaşam tarzı isterseniz Demirtaş ve Osmangazi iki popüler bölgedir. Bu iki bölgeyi Mudanya ilçesinde Bademli ve Nilüfer ilçesinde Altınşehir, Balat ve Çamlıca mahalleleri takip etmektedir. Bu bölgeler kapalı ve açık yüzme havuzları, peyzajlı bahçe, hamam, mağaza, spor salonu, kuaför, restoran ve concierge hizmetine sahip çok sayıda lüks villa sitelerine ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bu özellikler hem oturmak isteyen hem de kiralama yoluyla gelir elde etmek isteyen yatırımcıları cezbetmektedir.

Antalya Homes olarak, Bursa’da geniş emlak profiline sahibiz. Bursa’da satılık gayrimenkuller hakkında daha fazla bilgi almak için ekranın sağ altında yer alan sohbet özelliğimizi kullanabilir, e-posta ve telefon yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Her portföyümüz fotoğraflar, kat planları ve satın almak için en iyi üç neden gibi detaylı bilgiler içermektedir. Sizde Bursa’dan ev almayı düşünüyorsanız hemen sitemizi inceleyin ve proje görüntüleme turu için bizimle iletişime geçin.


Bursa Nilüfer’deki Ofisimizi Ziyaret Edin

Yomra’daki ofisimiz, Kaşüstü Mahallesinde bulunmaktadır ve toplu taşımayla ulaşımı kolaydır. Trabzon-Rize devlet yolu üstünde bulunmaktadır. Ofisimize ulaşmak için aşağıdaki yollarını kullanabilirsiniz:

Bus: 501, 601, 603 numaralı otobüslere binin ve Adalet Sarayı durağında inin. Duraktan ofisimize doğru gelmek birkaç dakika sürmektedir.

Metro: 2 nolu hat (Batı Hattı) metrosuna binin ve Nilüfer durağında inin. Nilüfer durağı ile ofisimiz arasında 650 metre vardır.

Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(8)Daire(33)Villa(8)Arsa(0)İşyeri(5)

OdaHepsi8Stüdyo(0)1+1(0)2+1(0)3+1(0)4+1(3)5+1(5)6+(1)

Fiyat AralığıHepsi(8)1.500.000 - 2.000.000 TL(2)2.000.000+ TL(7)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ BURSA(8)GEMLIK(1)İNEGÖL(1)MUDANYA(3)NILÜFER(2)OSMANGAZI(1)

BAŞA
DÖN