Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler

Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / MerkezBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Bursa / Merkez - videoBursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-1Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-2Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-3Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-4Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-5Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-6Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-7Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-8Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-9Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İç Fotoğraflar-10Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İnşaat Fotoğrafları-1Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İnşaat Fotoğrafları-2Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İnşaat Fotoğrafları-3Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İnşaat Fotoğrafları-4Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İnşaat Fotoğrafları-5Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, İnşaat Fotoğrafları-6Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Kat Planları-1Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Kat Planları-2Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Kat Planları-3Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler, Kat Planları-4
Fiyatı 549.000 TL
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • 5+1
 • KOMİSYON YOK
 • Bursa / Merkez
 • 113 m² - 217 m²
 • 3+1, 5+1
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2021
 • 4
 • İnşaat halinde
 • 20 km
 • 35 km
 • 70 km
Emlak No BRS-053

Satın Almak için En İyi 3 Neden

• Gelişmekte olan bir bölgede iyi bir yatırım fırsatı
• Ekonomik fiyat politikası ve ödeme kolaylığı
• Kalabalık olmayan butik projede yaşama imkanı

Kayapa Bursa'da Gelişmekte Olan Bölgede Yatırımlık Daireler

Satılık daireler, Bursa’nın yeni cazibe merkezi olan Kayapa bölgesinde yer almaktadır. Bursa endüstriyel gelişimi, yeşil alanları, İstanbul’a yakınlığı ve tarihi yapılarıyla ünlüdür. Endüstriyel alanlarıyla yatırımcıları kendine çekmesinin yanı sıra yeşil alanları, tarihi yapıları ve Uludağ’daki kayak merkezleriyle turizm için de önemli bir bölgedir. Merkezi konumundan dolayı bölgedeki diğer illere özellikle İstanbul’a yakınlığıyla dikkat çeken Bursa, son yıllarda yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiştir.

Kayapa’daki satılık daireler, merkezi bir konumda yer almaktadır. Bölgenin odak noktası haline gelecek kilit bir bölgede yer aldığından daireler bir yatırım unsuru olarak değerlendirilebilir. Kayapa mahallesi şehre kolay ulaşımı sağlayan otoyola yakınlığı sayesinde günlük ve sosyal ihtiyaçlara kolay erişim sunmaktadır. Bölgede marketler, pazarlar, hastaneler, okullar, bankalar gibi günlük ihtiyaçlar bulunmaktadır ve daireler Hasanağa’dan 6 km, Görükle’den 8 km, Özdilek AVM’den 18 km, şehir merkezinden 20 km, Mudanya’dan 25 kilometre, İdo Feribot İskelesi’nden 30 km, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan 70 km ve Uludağdan 74 km mesafededir.

5000 m2 alan üzerine 4 katlı 4 bina olarak inşa edilmiş sitede, yüzme havuzu, bakımlı yeşil alanlar, oturma alanları, asansör, çocuk oyun parkı, açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.

Daire Tipleri

3 yatak odalı dairelerde bir salon, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir giyinme odası ve bir teras bulunmaktadır.

5 yatak odalı dairelerde bi salon, ayrı bir mutfak, bir banyo, 2 ebeveyn banyosu, bir giyinme odası, bir çamaşır odası, bir kiler, 2 balkon ve bir teras bulunmaktadır.

Kayapa’daki satılık daireler yüksek kalite malzeme kullanılarak, parlak renkler ve minimalist konfor anlayışıyla dizayn edilmiştir. Dairede çelik kapı, laminant zemin, PVC cam ve kapılar, ankastre mutfak ürünleri, merkezi ısıtma, internet ve telefon altyapıları, banyo dolapları ve kaliteli vitrifiye ürünleri gibi pek çok lüks özellik kullanılmıştır.

Genel Özellikler | Bursa, Kayapa’da Doğayla İç İçe Yatırımlık Daireler

Daire / Bursa / Merkez

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeGiyinme OdasıDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetİnternetBalkonAyrı Mutfak
Satış Sorumlusu
Bursa
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

3+1 Daire549.000 TL5+1 Daire949.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Nilüfer’de Merkezi Konumda Anahtar Teslim Yatırımlık DairelerNilüfer’de Merkezi Konumda Anahtar Teslim Yatırımlık Daireler495.000 TL2+1Nilüfer / BursaBursa, Nilüfer’de Ana Yol Üzerinde Satılık Sıfır DairelerBursa, Nilüfer’de Ana Yol Üzerinde Satılık Sıfır Daireler483.900 TL1+1Nilüfer / BursaKayapa Bursa’da Doğa ile İç İçe Yatırımlık DairelerKayapa Bursa’da Doğa ile İç İçe Yatırımlık Daireler559.000 TL3+1, 6+1Merkez / BursaNilüfer'in Modern Butik Projesinden Uygun Fiyatlı DairelerNilüfer'in Modern Butik Projesinden Uygun Fiyatlı Daireler570.000 TL2+1, 3+1, 5+1 dp, 7+1 dpNilüfer / Bursa