Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler

Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Bursa / NilüferBursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Bursa / Nilüfer - videoBursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-1Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-2Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-3Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-4Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-5Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-6Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-7Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-8Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-9Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-10Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-11Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-12Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-13Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-14Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-15Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-16Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-17Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-18Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-19Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-20Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-21Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-22Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İnşaat Fotoğrafları-1Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İnşaat Fotoğrafları-2Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, İnşaat Fotoğrafları-3Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Kat Planları-1Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Kat Planları-2Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Kat Planları-3Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Kat Planları-4Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Kat Planları-5Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler, Kat Planları-6
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • KOMİSYON YOK
 • Bursa / Nilüfer
 • 165 m² - 366 m²
 • 3+1, 3+1 dp, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3
 • 2019
 • 5
 • SATILDI
 • 7 km
 • 22 km
 • 64 km
Emlak No BRS-008

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Taşınmaya hazır
• Şehir merkezinde lüks daireler
• Kaliteli malzeme ve işçilik

Bursa, Nilüfer'de Anahtar Teslim Sıfır 3+1 ve 4+1 Dubleks Daireler

Satılık lüks daireler, Bursa, Nilüfer, Odunluk Mahallesinde yer almaktadır. Bursa güzel iklimi ile günlük yaşamda ihtiyacınız olan tüm sosyal olanaklara zengin seçeneklerle sahip bir şehirdir. Ayrıca turizminin en önemli yerlerinden Uludağ Kayak Merkezi Bursa da yer almaktadır. Yüksek kazanç sağlayanbir yatırım yapmak ve mülk satın almak için Bursa en ideal bölgelerden biridir.

Bursa'daki satılık daireler, şehir merkezine 7 km, Atatürk Kent Ormanına 2 km, Bursa Uludağ Üniversitesine 13 km, Mudanya'ya 25 km, Ulubat Gölü'ne 38 km, Uludağ Kayak Merkezine 31 km ve Bursa Yenişehir Havalanına 64 km uzaklıktadır.

Lüks konut kompleksi 10.179 m² alan üzerine kurulmuştur. 5 katlı 8 bloktan oluşan kompleks 80 daireden oluşmaktadır. Lüks komplekste, 6.500 m² yeşil alan, 7/24 güvenlik, kapalı otopark, spor salonu, sauna, spa merkezi, masaj salonu, yürüş alanları, fitness salonu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi sosyal olanaklar bulunmaktadır.

Site içinde satılık 3 tip daire bulunmaktadır

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir tuvalet, bir giyinme odası ve 2 balkon ile birlikte 180-208 m²'dir.

3+1 bahçe dubleks daireler, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir ebeveyn banyo, bir giyinme odası ve 2 balkon ile birlikte 165-208 m²'dir.

4+1 yatak odalı dubleks daire, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir tuvalet, bir tuvalet, 2 ebeveyn banyo, 3 giyinme odası, 2 çamaşır odası, 4 balkon ve kış bahçesi ile birlikte 366 m²'dir.

Satılık dairelerde akıllı ev sistemi, klima, merkezi ısıtma sistemi, merkezi uydu sistemi, doğalgaz tesisatı, uydu TV sistemi, kombi, ankastre mutfak, depo ve çelik kapı gibi özellikler mevcuttur.

SATILDI.

Genel Özellikler | Bursa'da Merkezi Konumda Satılık Lüks Daireler

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaGiyinme OdasıTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı Mutfak
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Bursa Osmangazi’de Eşsiz Uludağ Manzaralı DairelerBursa Osmangazi’de Eşsiz Uludağ Manzaralı Daireler362.500 TL1+1Osmangazi / BursaBursa Mudanya’da Pratik Tasarımlı Uygun DairelerBursa Mudanya’da Pratik Tasarımlı Uygun Daireler403.300 TL2+1, 3+1Mudanya / BursaBursa Osmangazi’de Yatırıma Uygun Satılık DairelerBursa Osmangazi’de Yatırıma Uygun Satılık Daireler409.000 TL2+1, 3+1Osmangazi / BursaBursa, Nilüfer’de Ana Yol Üzerinde Satılık Sıfır DairelerBursa, Nilüfer’de Ana Yol Üzerinde Satılık Sıfır Daireler439.900 TL1+1Nilüfer / Bursa