Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

We keep working at home!

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler

Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / BaşakşehirBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İstanbul / Başakşehir - videoBaşakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-1Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-2Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-3Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-4Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-5Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-6Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-7Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-8Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-9Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-10Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-11Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-12Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-13Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-14Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İç Fotoğraflar-15Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İnşaat Fotoğrafları-1Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İnşaat Fotoğrafları-2Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İnşaat Fotoğrafları-3Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, İnşaat Fotoğrafları-4Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-1Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-2Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-3Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-4Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-5Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-6Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler, Kat Planları-7
Fiyatı 913.000 TL
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • 4+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Başakşehir
 • 131 m² - 238 m²
 • 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1
 • 03/2016
 • Taşınmaya hazır
 • 1 km
 • 15 km
 • 15 km
Emlak No IST-110

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• 3. Havaalan'ına 20 dakika mesafede
• Hemen teslim
• Başakşehir'in tek alışveriş merkezine yürüme mesafesinde

Zengin Sosyal Olanaklarla Donatılmış Site İçinde Satılık Daireler

Satılık İstanbul daireleri, Başakşehir'de yer almaktadır. Metro, Başakşehir Sağlık Kent, havaray, 3. Çevre Yolu ve üçüncü havalimanı gibi projelerin yanı sıra üniversite ve AVM projelerine ev sahipliği yapan Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak değer kazanıyor.

Proje 3. havaalanına yakın konumdadır. Şık daireler ana karayollarına ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafededir. Okullar, marketler, hastaneler, eczaneler, cafeler, restoranlar ve metrobüs 5 dakika yürüme mesafesindedir. Uluslararası Atatürk Havaalanı, Büyük İstanbul Terminali ve Atatürk Olimpiyat Stadyumu 15 dakika uzaklıktadır.

Bu proje İstanbul'un bilinen inşaat şirketi tarafından inşa edilmektedir.  Büyük kompleks residence, normal apartman daireleri ve AVM olarak dizayn edilmiştir. Modern residence 7200 m² alana inşa edilmiştir. Kompleks 1 blok ve 32 daireden oluşmaktadır. Büyük kompleks içinde yer alan daireler taşınmaya hazır konumdadır. Lüks residence AVM'nin üzerine inşa edilmiştir. Residence iyi tasarlanmış bir bahçe, resepsiyon ve 7/24 güvenlik özelliklerine sahiptir. Hayatı doyasıya yaşayıp her anın tadını çıkarabilmeniz için tüm ayrıntıların incelikle düşünüldüğü lüks konut projesi, sizlere şehrin karmaşasına kapılmadan sosyalleşme imkanı sunuyor.

Modern Residence'da satılık 2 tip daire bulunmaktadır

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, ebeveyn banyo ve bir balkon ile birlikte 134.50-138.50 m²'dir. (Bazı 3 yatak odalı dairelerde giyinme odası da bulunmaktadır.)

4 yatak odalı daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, ebeveyn banyo, giyinme odası, çamaşır odası ve bir balkon ile birlikte 194-196 m²'dir.

Şık apartman daireleri 15.000 m² alana inşa edilmiştir. Kompleks 2 blok, 12 ve 18 katlı 232 daireden oluşmaktadır. Kompleksin ilk aşamasının (residence ve avm) inşası bitmiştir. İkinci aşama ise inşaat halindedir ve Mart, 2016 da sona erecektir. Kompleks iyi tasarlanmış bir bahçe, 7/24 güvenlik ve asansör özelliklerine sahiptir.

Apartman dairelerinde 2 tip satılık daire bulunmaktadır

3 yatak odalı daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir tuvalet, bir giyinme odası ve bir balkon ile birlikte 131-144 m²'dir. (Bazı 3 yatak odalı dairelerde çamaşır odası ve giyinme odası bulunmaktadır.)

4 yatak odalı daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir tuvalet, bir giyinme odası, bir çamaşır odası, bir vestiyer ve bir balkon ile birlikte 197.5-199 m²'dir.

Modern residence ve apartman daireleri yüksek kaliteli malzemelerle, depreme dayanıklı bir şekilde inşa edilmiştir.

Genel Özellikler | Başakşehir'de Özel Yaşam Alanları Sunan Modern Daireler

Daire / İstanbul / Başakşehir

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaGiyinme OdasıTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

3+1 Daire913.000 TL4+1 Daire1.277.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Başakşehir'in En Büyük Projesinde Satılık DairelerBaşakşehir'in En Büyük Projesinde Satılık Daireler900.000 TL2+1, 3+1, 4+1Başakşehir / İstanbulİstanbul Avcılar’da Geniş ve Konforlu Dairelerİstanbul Avcılar’da Geniş ve Konforlu Daireler900.000 TL3+1Avcılar / İstanbulİstanbul Bakırköy’de Lüks Projede Prestijli Dairelerİstanbul Bakırköy’de Lüks Projede Prestijli Daireler925.000 TL1+1, 2+1Bakırköy / İstanbulBeylikdüzü’nde Esnek Ödeme Planına Sahip Akıllı DairelerBeylikdüzü’nde Esnek Ödeme Planına Sahip Akıllı Daireler926.000 TL2+1, 3+1, 4+1, 5,5+1Beylikdüzü / İstanbul