0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Dalga Kule

Dalga Kule, İstanbul / MaltepeDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İstanbul / Maltepe - videoDalga Kule, İç Fotoğraflar-1Dalga Kule, İç Fotoğraflar-2Dalga Kule, İç Fotoğraflar-3Dalga Kule, İç Fotoğraflar-4
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • İstanbul / Maltepe
 • 47 m² - 61 m²
 • Studio
 • 1
 • 2015
 • 22
 • SATILDI
 • 3 km
 • 2 km
 • 10 km
Emlak No IST-060

Modern Mimarlisiyle İstanbul'da Satılık Gayrimenkul

Dalga Kule karayolu, deniz yolu, demiryolu ve havayolunun kesişme noktasında yer almaktadır. Binalar olağanüstü mimariye sahip olacaktır. Dalga Kule projesi, dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Bu binalarda her daire muhteşem deniz ve ada manzarasına sahip olacaktır. Bu projedeki lüks dairelerden birine sahip olduğunuzda artı hizmetleriyle isterseniz bir yaşam alanı kurabilirsiniz ya da arzu ederseniz otel işletim sistemi ile ekstra gelir elde edebilirsiniz. Bu projede lüks rezidansı Rotana Hotel otel işletim sistemi ile ekstra gelir veya isteyen artı hizmet ile yaşayan bir yer haline dönüştürmektir.

İstanbul'da satılık emlak modern mimarisi ile 354 dairelik 2 bloktan oluşmaktadır. Bu projede danışmanlık hizmetleri, kat hizmetleri, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş yolları, spor salonu, Türk hamamı, sauna, masaj odaları, yüzme havuzu, alışveriş merkezi, kafe, restoran, kuaför ,otopark ve lobi gibi bir çok sosyal olanağa sahiptir. Dalga Kule depreme dayanıklı, yüksek kaliteli malzemeler ile inşa edilecektir.

Dalga Kule'de bir tip daire kalmıştır. Stüdyo daireler, oturma odası, açık plan mutfak ve banyo ile 47-61 m2'dir.

Tüm daireler SATILDI.

Genel Özellikler | Dalga Kule

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaDuşAnkastre SetİnternetAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Dalga KuleDalga Kule
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Eseyurt'ta Yatırım Değerini Günden Güne Katlayan DairelerEseyurt'ta Yatırım Değerini Günden Güne Katlayan Daireler41.000 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul Esenyurt'ta Uygun Fiyata Kira Getirili Dairelerİstanbul Esenyurt'ta Uygun Fiyata Kira Getirili Daireler41.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul'da Satılık Deniz ve Göl Manzaralı Dairelerİstanbul'da Satılık Deniz ve Göl Manzaralı Daireler42.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulGelenekselleşmiş Ayrıcalıklar Dünyasında Kaliteli DairelerGelenekselleşmiş Ayrıcalıklar Dünyasında Kaliteli Daireler45.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbul