0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri

Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Trabzon / ArsinDeniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Trabzon / Arsin - videoDeniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, İç Fotoğraflar-1Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Kat Planları-1Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Kat Planları-2Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Kat Planları-3Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Kat Planları-4Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Kat Planları-5Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri, Kat Planları-6
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Trabzon / Arsin
  • 160 m²
  • 3+1
  • 2
  • 2
  • 05/2018
  • 9
  • SATILDI
Emlak No TRB-017

Trabzon'da Deniz Manzaralı 3 Yatak Odalı Daireler

Deniz manzaralı daireler, Trabzon'un Arsin ilçesinde bulunmaktadır.

Trabzon'daki satılık daireler, kafeler restoranlar, marketler, mağazalar, plaj, halk pazarı, parklar, postahane, sağlık ocağı, hastaneler, eczaneler, okullar ve otöbüs durakları gibi birçok sosyal aktiviteye yakındır. Plaj, burdan sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. 3 yatak odalı satılık daireler, merkeze 15 dakika, en yakın alışveriş merkezine ve Trabzon havaalanına 10 dakika uzaklıktadır.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: Zenginler Alışveriş Merkezi ve Çizgi Outlet.

Bölgedeki hastaneler: Arsin Sağlık Hizmetleri, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Arsin Devlet Hastanesi.

Bölgedeki okullar: Arsin Sağlık-Meslek Yüksek Okulu, Arsin Mesleki ve Teknik Lisesi, Arsin İmam Hatip Lisesi, Atatürk İlköğretim Okulu ve Arsin Anadolu Lisesi.

Projedeki tüm daireler eşsiz Trabzon deniz manzaralıdır. Deniz manzaralı proje 7,965 m² arazi alanı üzerine inşa edilmiştir ve bu proje 9 katlı 7 bloktan oluşmaktadır.

Site içinde iyi tasarlanmış bir bahçe, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanı, kamelya, market, cami, otopark alanı, basketbol sahası, kapıcı, asansörler ve 7/24 güvenlik gibi birçok özellik vardır.

Projedeki tüm daireler 3 yatak odalıdır

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon ile 160 m²'den oluşmaktadır.

Satılık deniz manzaralı dairelerde TV uydu sistemi vardır.

Satılık Trabzon dairelerinin esnek ödeme planları vardır

1-Bu daireleri satın alırken, satış fiyatının %35'ni nakit, kalan tutarı 24 ay (2 yıl)'a kadar ödeyebilirsiniz.

2-Bu daireleri satın alırken, satış fiyatının %50'sini nakit, kalan % 50'yi teslim tarihinde ödeyebilirsiniz.

Bu emlak SATILMIŞTIR.

Genel Özellikler | Deniz Manzaralı Satılık Trabzon Daireleri

AsansörSite içindeSite GörevlisiOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakSahile (0-500 m.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Trabzon'da Site İçinde Uygun Fiyatlı DairelerTrabzon'da Site İçinde Uygun Fiyatlı Daireler35.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 6+1Merkez / TrabzonTrabzon Yomra'da Uygun Fiyata Lüks DairelerTrabzon Yomra'da Uygun Fiyata Lüks Daireler37.500 €1+1, 2+1, 3+1Yomra / TrabzonTrabzon Yalıncak'ta Doğa ve Deniz Manzaralı DairelerTrabzon Yalıncak'ta Doğa ve Deniz Manzaralı Daireler41.000 €1+1, 2+1, 3+1Yalıncak / TrabzonTrabzon'un En Hızlı Gelişen Bölgesinde Manzaralı DairelerTrabzon'un En Hızlı Gelişen Bölgesinde Manzaralı Daireler44.000 €1+1, 3+1, 4+1Merkez / Trabzon