0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Doğa ile İç İçe Lüks Villalar

Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / DöşemealtıDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / Döşemealtı - videoDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / Döşemealtı - videoDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / Döşemealtı - videoDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / Döşemealtı - videoDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / Döşemealtı - videoDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, Antalya / Döşemealtı - videoDoğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-1Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-2Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-3Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-4Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-5Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-6Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-7Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-8Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-9Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-10Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-11Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-12Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-13Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İnşaat Fotoğrafları-1Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İnşaat Fotoğrafları-2Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İnşaat Fotoğrafları-3Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İnşaat Fotoğrafları-4Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, İnşaat Fotoğrafları-5Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, Kat Planları-1Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, Kat Planları-2Doğa ile İç İçe Lüks Villalar, Kat Planları-3
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Döşemealtı
 • 470 m²
 • 6+1
 • 5
 • 2
 • 2016
 • 2
 • İnşaat halinde
 • 12 km
 • 13 km
 • 25 km
Emlak No AYT-507

Antalya'da Yeni Villa Projesi

Doğa ile iç içe lüks villalar, Antalya'da sessiz bir bölge olan Döşemealtı'nda mükemmel bir doğa içinde yer almaktadır. Antalya'da satılık evler yeşil alanlar ve renkli çiçeklerle çevrilidir. Bu bölgede hava ve çevre kirliliği yoktur. Antalya'daki yeni villalar Akdeniz Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine 12 km, Antalya Otobüs Terminaline 9 km, 5M Migros AVM ve Konyaaltı Plajına 13.8 km, Or-fe At Çiftliğine 4 km, Toros Kolejine 900 m, Bahçeşehir Kolejine 3 km, Özdilek AVM'ye 11 km, Memorial Hastanesi'ne 13 km, Antalya şehir merkezine 12 km ve Antalya havaalanına 25 km uzaklıkta yer almaktadır.

Bu evler size muhteşem dağ manzarasıyla birlikte modern ve seçkin bir yaşam sunacaktır. Antalya'da yeni villa projesi toplam 5017 m² alana sahiptir. Kompleks içinde 3000 m² yeşil alanlara ayrılmış ve 350 m²'lik geniş bir yüzme havuzu tasarlanmıştır.

Bu villa kompleksi 10 müstakil evden oluşmaktadır. Antalya'da satılık yeni evlerde, iyi tasarlanmış bir bahçe,  her villa için 2 araçlık kapalı otopark, 2 araçlık misafir otoparkı, teknik servis, yüzme havuzu, bahçe sulama sistemi, bahçe aydınlatma sistemi, jenaratör, alarm sistemi, her villa için çocuk oyun alanı, kapıcı, 7/24 g,venlik kamera sistemi ve güvenlik gibi özellikler bulunmaktadır.

Proje içinde satılık tek tip villalar bulunmaktadır

Her villa 470 m²'dir.

Bodrum katında, hobi odası veya hizmetli odası olarak kullanılabilecek bir oda, bir banyo, bir dinlenme odası, bir buhar odası, bir sauna, bir teknik oda, bir fitness odası, bir çamaşır odası ve kapalı otopark alanı bulunmaktadır.

Giriş katta, bir oturma odası, açık plan mutfak, bir misafir odası, bir banyo ve bir teras bulunmaktadır.

1.katta, bir yatak odası, bir banyo, ebeveyn banyo ile birlikte bir yatak odası, ebeveyn banyo ile birlikte ebeveyn yatak odası ve balkon bulunmaktadır.

Satılık Antalya evleri akıllı ev sistemi, ısıtma ve soğutma sistemi, sıcak su sistemi, otomatik panjurlar, TV uydu sistemi, yangın alarmı ve klima alt yapı sistemi gibi birçok özelliklere sahiptir.

Genel Özellikler | Doğa ile İç İçe Lüks Villalar

SaunaYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeKlimaGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Doğa ile İç İçe Lüks VillalarDoğa ile İç İçe Lüks Villalar
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim DaireAntalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim Daire35.000 €1+1Lara / AntalyaKepez'de Makul Fiyata Satılık DairelerKepez'de Makul Fiyata Satılık Daireler37.000 €1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık DairelerAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık Daireler38.000 €1+1, 2+1Kepez / AntalyaKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık DairelerKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık Daireler41.500 €2+1Merkez / Antalya