Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa

Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / DöşemealtıDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / Döşemealtı - videoDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / Döşemealtı - videoDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / Döşemealtı - videoDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / Döşemealtı - videoDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / Döşemealtı - videoDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, Antalya / Döşemealtı - videoDöşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-1Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-2Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-3Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-4Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-5Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-6Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-7Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-8Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-9Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-10Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-11Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-12Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-13Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-14Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-15Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-16Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa, İnşaat Fotoğrafları-17
Fiyat 2.478.000 TL
 • Genel Detaylar
 • 5+1
 • KOMİSYON YOK
 • Antalya / Döşemealtı
 • 290 m²
 • 5+1
 • 4
 • 1
 • 09/2020
 • 2
 • Taşınmaya hazır
 • 18 km
 • 15 km
 • 28 km
Emlak No AYT-967

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• 70 m² havuz ve teras; 360 m² bahçe ve otopark alanı
• Geniş ve ferah yaşam alanları ile kalabalık ailelere uygun
• Şehrin gürültü ve stresinden uzakta, huzurlu konum

Yeşilbayır, Altınkale Mahallesi'nde Müstakil Havuz, Bahçe ve Otoparklı Ultra Lüks Villa

Döşemealtı’nda satılık villa, Yeşilbayır / Altınkale mahallesinde, şehrin gürültü ve stresinde uzakta, huzurlu bir konuma sahiptir. Antalya şehir merkezine yaklaşık 18 km uzaklıkta yer alan Döşemealtı, şehrin gürültüsünden uzakta olmayı tercih eden yatırımcılar tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün yeni konut projeleri ile gelişmektedir. Son zamanlarda inşa edilen villa ve konut projeleri ile bu bölgenin yatırım değeri artmıştır.

Satılık müstakil villa halk pazarı, market, otobüs durakları, okul, park vs gibi günlük yaşamda ihtiyacınız olan tüm olanaklara yakındır. Güllük Termessos Milli Park’ı 5 km, Antalya Hayvanat Bahçesi 10 km, Karain Mağarası 15 km, Antalya şehir merkezi 18 km, Konyaaltı plajı 15 km, Antalya havalimanı ise 28 km uzaklıktadır. Batı Çevre Yolu’ndan Konyaaltı plajına ve şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Şehrin gürültü ve stresinden uzakta müstakil bir yaşam sunan villa, 600 m² arsa üzerinde, 360 m² bahçe ve otopark alan; 70 m² havuz ve terasa alanına sahiptir.

2 katlı villa 135 m² giriş kat, 155 m² üst kat olmak üzere toplam 290 m² yaşam alanına sahiptir. 5 yatak odalı villada bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, 3 ebeveyn banyo, bir giyinme odası, bir çamaşır odası, bir kiler, bir teras ve 2 balkon bulunmaktadır.

Yeni inşa edilen villa, güvenlik kamerası, 3lü ankastre mutfak seti, otomatik panjur, yerden ısıtma sistemi, TV uydu sistemi ve görüntülü diyafon gibi özelliklere de sahiptir.

Genel Özellikler | Döşemealtı’nda Kalabalık Ailelere Uygun Müstakil Villa

Villa / Antalya / Döşemealtı

Yüzme havuzuOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 2.478.000 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 21.09.2020 19:28:22

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Döşemealtı’nda Çam Ormanlarına Sıfır Konumda VillalarDöşemealtı’nda Çam Ormanlarına Sıfır Konumda Villalar2.384.700 TL5+1Döşemealtı / AntalyaDöşemealtı’nda Doğa ile İç İçe Yüzme Havuzlu EvDöşemealtı’nda Doğa ile İç İçe Yüzme Havuzlu Ev2.345.000 TL7+2Döşemealtı / AntalyaAntalya Kepez’de Doğayla İç İçe Satılık Yenilenmiş VillaAntalya Kepez’de Doğayla İç İçe Satılık Yenilenmiş Villa2.800.000 TL4+1 dpKepez / AntalyaAntalya Aksu'da Doğa Manzaralı Mobilyalı Çiftlik EviAntalya Aksu'da Doğa Manzaralı Mobilyalı Çiftlik Evi2.875.000 TL4+2Aksu / Antalya