0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Duden Beyaz Evler

Duden Beyaz Evler, Antalya / KepezDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, Antalya / Kepez - videoDuden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-1Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-2Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-3Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-4Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-5Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-6Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-7Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-8Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-9Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-10Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-11Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-12Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-13Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-14Duden Beyaz Evler, İç Fotoğraflar-15
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Antalya / Kepez
  • 265 m²
  • 5+1
  • 2
  • 2
  • SATILDI
Emlak No AYT-356

Satılık Lüks Tripleks Ev

Düden Beyaz Evler Kepez'de ünlü Düden Şelalesi yakınında yer almaktadır. Bu yemyeşil ve huzurlu bölgede, parklar, restoranlar, kafeler, çeşitli mağazalar vb. gibi birçok imkan vardır. Lüks tripleks villa yeşil bir doğa ve Düden Şelalesi manzarısına sahiptir.

Müstakil evin kendi bahçesi ve açık otopark alanı vardır. Ayrıca lüks villa kompleksinin bir yüzme havuzu, bir site görevlisi, iyi tasarlanmış bir bahçesi, güneşlenme terası ve 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır.

5 yatak odalı satılık müstakil ev bir oturma odası, açık bir mutfak, 2 banyo, 2 balkon ve geniş bir teras ile 265 m²'dir.

Tripleks villanın girişinde vestiyer vardır.

Tüm daireler SATILDI.

Genel Özellikler | Duden Beyaz Evler

Yüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeDuşBalkonAmerikan MutfakHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Duden Beyaz EvlerDuden Beyaz Evler
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Güzeloba'da Müstakil Girişli ve Bahçeli Satılık TripleksGüzeloba'da Müstakil Girişli ve Bahçeli Satılık Tripleks106.500 €2+2 triplexLara / AntalyaDöşemealtı’nda Akıllı Ev Sistemli Dubleks VillalarDöşemealtı’nda Akıllı Ev Sistemli Dubleks Villalar141.000 €4+1dp, 5+1dpDöşemealtı / AntalyaAntalya'da Satılık İkiz VillalarAntalya'da Satılık İkiz Villalar192.000 €5+1Merkez / AntalyaKonyaaltı’nda Önü Kapanmaz Şehir ve Doğa Manzaralı VillaKonyaaltı’nda Önü Kapanmaz Şehir ve Doğa Manzaralı Villa192.500 €3+1 dpKonyaaltı / Antalya