Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler

Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / EsenyurtEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İstanbul / Esenyurt - videoEsenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İç Fotoğraflar-1Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İç Fotoğraflar-2Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İç Fotoğraflar-3Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İç Fotoğraflar-4Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, İç Fotoğraflar-5Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, Kat Planları-1Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, Kat Planları-2Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, Kat Planları-3Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, Kat Planları-4Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler, Kat Planları-5
Fiyatı 451.100 TLDoğrulanmış Fiyat
 • Genel Detaylar
 • 1+1
 • 2+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Esenyurt
 • 63 m² - 145 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2, 3
 • 09/2018
 • 29
 • Taşınmaya hazır
 • 20 km
Emlak No IST-174

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Rezidans konsepti
• Çevrenizde alışveriş merkezleri
• Hemen teslim tapu

Eseyurt'ta Sosyal Olanaklara Yakın Lüks Tasarımlı Daireler

Satılık daireler İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yer almaktadır. Esenyurt özellikle son yıllarda gelişmekte olan yapısıyla İstanbul'un konut alannda en çok tercihj edilen ilçelerinden biri haline gelmiştir. Büyükçekmece ve Küçükçekmece gölleri arasında konumlanan Esenyurt'ta yaşamak maliyet açısından da oldukça uygundur.

Satılık lüks daireler okullar, üniversiteler, hastaneler ve alıveriş merkezleri gibi tesislere oldukça yakındır. Hemen önünde halk otobüsü ve belediye otobüsü durakları olan site, Marmara Park AVM'ye oldukça kısa süren bir yürüyüş mesafesindedir. 

Bölgedeki okullar: Avrupa Boğaziçi Koleji, 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi, Gürpınar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Fikriye-Nüzhet Bilgincan Anadolu Teknik Lisesi, Recep Güngör Anadolu Lisesi, Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Okyanus Koleji, Özel Era Teknik Koleji, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Saglik Meslek Lisesi, Özel Kavram Temel Lisesi, Beylikdüzü Kültür Özel Lisesi, Özel Beylikdüzü Uğur Temel Lisesi, Büyükçekmece Doğa Okulları, Mektebim Okullari (Beykent), Ali Kul Çok Programlı Anadolu Lisesi, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi, Özel Boğaziçi Lisesi, Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi, Esenyurt Anadolu Lisesi, Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi ve Beylikdüzü Mektebim Okulları.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: Marmara Park AVM, Beylikdüzü Migros AVM, Eskidji Bazaar Haramidere AVM, Istanbul Outlet Center, Beylicium, Bauhaus, White Corner AVM, Eskule, Nmerkez AVM, Beyaz City AVM, Semerkand Line AVM, Academia Center, Ekol Center, Koctas AVM ve Marka City.

Bölgedeki hastaneler: Avrupa Tıp Merkezi, Beylikdüzü Medilife Hastanesi, Özel Medilife Hastanesi, Medicana International, Esenyurt Devlet Hastanesi, Özel Esencan Hastanesi, Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Özel Doğa Hastanesi, Mediplus Tıp Merkezi, Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Dünyagöz Hastanesi, Bir İnci Göz Hastanesi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Özel Elitium Cerrahi Tıp Merkezi 2, Doğa Hastanesi, Kolan Tip Merkezi Esenyurt ve Koç Diyaliz Merkezi.

İstanbul'daki satılık daireler metrobüs durağına 600 m, Kanal İstanbul'a 15 km, Esenyurt-Mecidiyeköy metro hattına 10 km ve İstanbul Havaalanı'na 20 km uzaklıktadır. Ayrıca E-5 ve TEM Otoyolu'na araçla 5 dakika uzaklıktadır.

Sosyal olanaklara yakın olan site 3.200 m² inşaat alanı ve 3.800 m² peyzaj alanı ile birlikte toplamda 7.000 m² arsa alanına sahiptir. Site, toplamda 422 dairenin ve 23 ticari birimin içinde bulunduğu 29 katlı bir bloktan oluşmaktadır. Site, iyi tasarlanmış bir bahçeye, 3 katlı otoparka, açık alan otopark alanına, hamama, saunaya, fitness merkezine, açık ve kapalı alan yüzme havuzlarına, teras bahçesine, çocuk oyun alanlarına, marketlere, içerisinde kuaförlerin, butiklerin, kafelerin ve restoranların bulunduğu mağazalara, dekoratif havuza, yürüyüş yollarına sahiptir. Ayrıca site içerisinde lobi, resepsiyon, asansörler, otomatik yangın söndürme sistemi, acil çıkış alanı, acil durum alarm sistemi, paratoner, su tankı, 7/24 güvenlik hizmetleri ve kamera sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. 

Daire tipleri

1 yatak odalı dairelerde, oturma odası, açık plan mutfak, bir banyo ve bir balkon bulunmaktadır.

2 yatak odalı dairelerde, oturma odası, ayrı mutfak, bir ebeveyn banyosu, bir banyo ve 2 balkon bulunmaktadır. (Bazı 2+1 dairelerde 3 balkon bulunmaktadır.)

Genel Özellikler | Esenyurt'ta Yenilikçi Yaşam Alanları ile Doğa Dostu Daireler

Daire / İstanbul / Esenyurt

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetİnternetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakŞehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

1+1 Daire451.100 TL2+1 Daire863.800 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul Esenyurt'ta Güvenlikli Site İçinde Satılık Dairelerİstanbul Esenyurt'ta Güvenlikli Site İçinde Satılık Daireler445.000 TL1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul Esenyurt’ta Marmara Park AVM’ye Yakın Dairelerİstanbul Esenyurt’ta Marmara Park AVM’ye Yakın Daireler420.000 TL1+1, 2+1Esenyurt / İstanbulİstanbul Arnavutköy’de Havalimanına Yakın Konforlu Daireİstanbul Arnavutköy’de Havalimanına Yakın Konforlu Daire475.000 TL2+1Arnavutköy / İstanbulİstanbul Avcılar’da TEM ve E-5’e Yakın Akıllı Dairelerİstanbul Avcılar’da TEM ve E-5’e Yakın Akıllı Daireler485.000 TL1+1, 2+1, 3+1Avcılar / İstanbul