0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Aqua City - Frigya Evleri

Aqua City - Frigya Evleri, İstanbul / SarıgaziAqua City - Frigya Evleri, İstanbul / Sarıgazi - videoAqua City - Frigya Evleri, İstanbul / Sarıgazi - videoAqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-1Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-2Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-3Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-4Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-5Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-6Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-7Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-8Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-9Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-10Aqua City - Frigya Evleri, İç Fotoğraflar-11
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • İstanbul / Sarıgazi
 • 67 m² - 216 m²
 • 1+1, 2+1, 4+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2010
 • 10
 • SATILDI
 • 2 km
 • 15 km
Emlak No IST-036

Muhteşem Göl Manzarasıyla İstanbul'da Emlak

Aqua City İstanbul Sarigazi'de geniş bir alan üzerinde inşa edilmiştir. İstanbul'un incisi Boğaz'a arabayla 13 dakika mesafededir. İstanbul Aqua City oldukça merkezi bir konumdadır ve uluslararası havaalanına 15 km mesafededir.

İstanbul'daki lüks emlak kayıkhane, yarı olimpik açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor salonu, tenis kortu, spor kompleksi, SPA, Türk hamamı, güneşlenme terasları, amfi tiyatro, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları, kafe, restoranlar, pazar yeri, çeşitli park ve bahçeler ve bisiklet yolu gibi birçok sosyal olanaklara sahiptir.

İsimlerini Antik Çağ Anadolusu'nda kurulmuş ve yaşamlarını su kenarında sürdürmüş medeniyetlerden alan Likya Evleri, Karya Evleri ve Frigya Evleri Aqua City'de modern mimari ile yeniden hayat buluyor.

Frigya'lı Kral Midas ve medeniyeti bu evlerle Aqua City'de hayat buluyor. Bu evler modern çizgisiyle mütevazi ve basit bir yaşam sunuyor. Frigya Evleri gölün kıyısında yer almaktadır.

Frigya Evlerinde 3 tip uygun daire bulunmaktadır

67-80 m2 olan 1 yatak odalı daireler, salon, ayrı mutfak ve küvetli banyodan oluşur.

98-135 m2 olan 2 yatak odalı daireler, salon, ayrı mutfak, geniş teras ve küvetli banyodan oluşur.

212-215 m2 olan 4 yatak odalı dubleks daireler, salon, geniş teras, ayrı mutfak, ebeveyn banyosu ve ana banyodan oluşur.

Bu daireler SATILMIŞTIR.

Genel Özellikler | Aqua City - Frigya Evleri

AsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuTenis KortuTürk HamamıBahçeDuşAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Aqua City - Frigya EvleriAqua City - Frigya Evleri
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Eseyurt'ta Yatırım Değerini Günden Güne Katlayan DairelerEseyurt'ta Yatırım Değerini Günden Güne Katlayan Daireler41.000 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul Esenyurt'ta Uygun Fiyata Kira Getirili Dairelerİstanbul Esenyurt'ta Uygun Fiyata Kira Getirili Daireler41.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulİstanbul'da Satılık Deniz ve Göl Manzaralı Dairelerİstanbul'da Satılık Deniz ve Göl Manzaralı Daireler42.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbulGelenekselleşmiş Ayrıcalıklar Dünyasında Kaliteli DairelerGelenekselleşmiş Ayrıcalıklar Dünyasında Kaliteli Daireler45.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1Esenyurt / İstanbul