Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kadriye ve Belek'te Satılık Golf Villaları

Kadriye ve Belek'teki Golf Villalarının Fiyatları

Antalya'da bir yer var ki Torosların eteğinde, bir taraftan çam ormanları ile diğer taraftan Akdeniz'in tertemiz kumsalıyla kıyı şeridi ile çevrili bu şirin belde Belek'tir. Belek'te bulunan golf tesisleri burasını her geçen gün turizmin gözde merkezi haline getirmiştir. Belek denince ilk akla gelen golf tesisleri, Belek evleri ve Belek golf villaları olmaktadır. Hızla gelişen Belek'te villa sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle golf sahasına yakın villalar Belek'in simgesi haline gelmektedir.

Kadriye plajı uzun ve geniş kumsalı ile villa sakinlerinin deniz, kum ve güneşe en yakın olacakları noktadır. Kadriye ve Belek'te satılık golf villaları ve Belek Golf villaları II şeklinde yapılmış olan villaların bir çoğu sahibini bulmuş ve birkaç tanesi ise sahibini beklemektedir.

Anadolu Hastanesi arkasında bulunan satılık Belek Golf Villaları fiyatı çok uygundur. Müstakil villa olup dört oda ve 1 salondan oluşmaktadır. Ön cephede girişin üstünde geniş bir terası bulunmaktadır. Belek Golf Villası son derece kaliteli malzemeden inşa edilmiştir. 

Belek'te satılık golf villaları

Her villanın kendine özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Golf villalarının içinde bulunduğu bahçe ise 400 metre karedir. Ayrıca otoparkı mevcuttur. Belek Golf Villaları Belek merkeze, plaja ve golf sahalarına çok yakın bir konumdadır. Belek'te villa arayan değerli müşterilerimiz için önemli ve değerli bir fırsattır.

Kadriye Golf villaları sitesinde satışa sunulan golf villasından sadece bir tane kalmıştır. Belek'te bulunan kaliteli özel villalardan son bir tanesidir. İnşaatının malzeme kalitesi ise yüksektir. Kaliteli ve özel ürünler kullanılarak inşa edilmiştir. Her odada balkon bulunmaktadır. Ayrıca üst katta ise geniş terası bulunmaktadır. Geniş bahçesinde palmiye ağaçları ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Kadriye plajına 1400 metre uzaklıktadır. Her geçen gün trendi yükselen Belek'te, Belek evlerinin ve Belek golf villalarının da trendi yükselmektedir.

Kadriye ve Belek'te satılık golf villaları fiyatları ile dikkat çekmektedir. Önemli bir yatırım aracı olma potansiyeline de sahip bulunmaktadır. Kadriye Belek golf dairelerinde oturmak için veya yatırım amaçlı olarak da alınması uzman danışmanlarca önerilmektedir. Belek'te ev ararken mutlaka bir Belek golf villasını görmeniz ve gezmeniz size karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Aşağıda listelenen tüm satılık golf villaları Belek ve Kadriye'de bulunmaktadır.


Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(6)12Ay(6)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(27)Daire(97)Villa(27)Arsa(16)İşyeri(22)

OdaHepsi27Stüdyo(0)1+1(0)2+1(0)3+1(3)4+1(7)5+1(11)6+(7)

Fiyat AralığıHepsi(27)1.500.000 - 2.000.000 TL(3)2.000.000+ TL(24)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ ANTALYA(27)KONYAALTı(5)LARA(1)DÖŞEMEALTı(13)KEPEZ(4)KUNDU(3)MANAVGAT(1)

BAŞA
DÖN