0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

GYODER’in Yeni Üyesi: Antalya Homes Emlak AŞ

23.3.2018

Antalya Homes olarak GYODER’in Antalya’daki ilk üyesi olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Antalya Homes Emlak AŞ, 23 Mart 2018 tarihinde Türkiye’nin en önemli gayrimenkul yatırım ortaklığı derneği olan GYODER’in yeni üyesi oldu. GYODER, Türkiye’yi ulusal ve uluslarası piyasalarda temsil eden ilk ve tek gayrimenkul platformudur. Bu platform 200 kurumsal üyeye sahiptir. Antalya Homes olarak GYODER’in üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Antalya Homes Emlak AŞ'nin diğer şubeleri; İstanbul Homes ve Trabzon Homes da bu üyeliğin avantajlarından yararlanacaktır. Peki, GYODER hakkında neler biliyoruz?

GYODER Hakkında

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), 2 Ağustos 1999 tarihinde, Türkiye’de gayrimenkul yatırım ortaklıklarının temsilcileri tarafından gayrimenkul gelişimini desteklemek ve teşvik etmek adına çalışmalar yapan, sektörü bilgilendirmek ve eğitmek, uluslararası yatırımcılar ile sektör ilişkilerini geliştirmek amacıyla kurulan öncü bir gayrimenkul platformudur. Gayrimenkul, inşaat, mimari, hukuk gibi ana ve alt kollarlardan oluşan 200 kurumsal üyeye sahip olan platform, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları ile etkin bir şekilde çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

GYODER’in Amaçları

• Gayrimenkul sektörünün gelişimi için çözümler üretmek ve kurumsallaşmayı hızlandırmak
• Uluslar arası platformda Türkiye’yi temsil etmek, dış piyasalarda etkinlik sağlamak
• Gayrimenkul sektöründeki düzenlenlemelerde etkin rol oynamak
• Yerli ve yabancı özel ve resmi kuruluşlar, ticaret ve sanayi odaları, borsalar, meslek kuruluşları, vakıf, dernek, birlikler ile sinerjik iş birliği ve iş bölümü ortamları oluşturmak
• Sektörün tüm alt segmentleriyle ilgili konularda standartlar oluşturmak
• Sektöre iletişim ve bilgi alışverişini arttırmak ve koordinasyon oluşturmak
• Şehirleşme sürecinde çağdaş ve uygar kent unsurlarının oluşmasına katkıda bulunmak
• İhtiyaç duyulan veri sistemini ve ileri düzey data havuzunu oluşturmak, güncellemek ve sektörle paylaşmak

Antalya Homes Emlak AŞ, GYODER ile Güçlenmeye Devam Ediyor

GYODER’in 18. Genel Kurulu’nda Yönetim Başkanlığına seçilen Dr. Feyzullah Yetgin, düzenlenen ilk basın toplantısında ‘Uluslararası dernek olma yolunda güçlü işbirlikleri kurma hazırlıklarımız var, yeni dönem yurtdışı sivil toplum kuruluşları ile daha sıkı iletişimde bulunacağız. Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER, sadece ulusal değil, uluslararası bir platform olmak zorunda çünkü ihtiyaçların bu yönde olduğunu görüyoruz.’ sözleri ile derneğin yeni dönem stratejisini dile getirdi.

Antalya Homes Emlak AŞ, sektör içindeki çalışmalarda yer alarak gayrimenkul sektörünün gelişimi ve dış piyasalardaki etkinliğinin arttırılması adına önemli bir adım attı. Kaliteli iş politikamız, kurumsal değerlerimiz ve üstün deneyimimizle uluslararası gayrimenkul alıcılarının ve yatırımcılarının taleplerine yoğunlaşarak uluslararası platformda öncü olmayı sürdürüyoruz. GYODER üyeliği sayesinde, gayrimenkul sektöründe on yılı aşkın deneyimimizi aktarma fırsatı bulacağız.

Emlak Haberleri1.12.2018
Tapuda Dijital Dönem Başlıyor
12.11.2018
Kalkan’da Ev Satın Almak İçin Cezbedici Nedenler
29.10.2018
Yeni Uluslararası İstanbul Havalimanı Bugün Açıldı
24.10.2018
Çok Yakında Suriyeliler Türkiye’de Emlak Alabilecek
1.10.2018
İspanya Ofisimiz Açıldı
24.9.2018
Trabzon Homes Websitemiz Açıldı
19.9.2018
Türk Vatandaşlığına Geçiş Yönetmeliğinde Yeni Düzenlemeler
17.9.2018
Antalya Yabancılara Konut Satışında İkinci Sırada
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN
Bizimle Çalışmak İster misiniz?