0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Hatice Hanım Konakları

Hatice Hanım Konakları, Antalya / LaraHatice Hanım Konakları, Antalya / Lara - videoHatice Hanım Konakları, Antalya / Lara - videoHatice Hanım Konakları, Antalya / Lara - videoHatice Hanım Konakları, Antalya / Lara - videoHatice Hanım Konakları, Antalya / Lara - videoHatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-1Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-2Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-3Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-4Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-5Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-6Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-7Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-8Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-9Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-10Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-11Hatice Hanım Konakları, İç Fotoğraflar-12Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-1Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-2Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-3Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-4Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-5Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-6Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-7Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-8Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-9Hatice Hanım Konakları, İnşaat Fotoğrafları-10
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Lara
 • 180 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2012
 • 5
 • SATILDI
 • 200 m
 • 500 m
 • 15 km
Emlak No AYT-102

Lara'da Sıfır Daireler

Hatice Hanım Konakları'nda şu an için satılık daire bulunmamaktadır. Ancak burada, kendinize ait satmak istediğiniz daire varsa, lütfen bizimle temasa geçiniz.

Kaliteli daireler, Lara'da sakin ve merkezi bir konumda yer almaktadır. Daireler, Düden şelalesine yürüme mesafesindedir. Lüks daireler AVM'lere, hastanelere, eczanelere, okullara, bankalara, halk pazarına, restoranlara, kafelere, barlara ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Lara plajı 1 km, havaalanı ise 7 km uzaklıktadır.

Hatice Hanım Konakları, 3 katlı 2 blok ve dublekslerle birlikte toplam 12 daireden oluşmaktadır. Dubleks daireler deniz manzarasına sahiptir. Site içinde yüzme havuzu, iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, asansör, kapıcı, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik bulunmaktadır.

Hatice Hanım Konakları'nda satılık tek daire bulunmaktadır

3 yatak odalı dubleks daire bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir kiler, bir balkon ve bir teras ile birlikte 180 m²'dir.

Dairede ankastre mutfak, panjur ve TV uydu sistemi bulunmaktadır.

Bu daire SATILDI.

Lütfen Lara'da satılık emlak portföyümüzü inceleyin.

Genel Özellikler | Hatice Hanım Konakları

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçePanjurTV uyduDuşKüvetEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (500-1.000 m.)Havaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Hatice Hanım KonaklarıHatice Hanım Konakları
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim DaireAntalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim Daire35.000 €1+1Lara / AntalyaKepez'de Makul Fiyata Satılık DairelerKepez'de Makul Fiyata Satılık Daireler37.000 €1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık DairelerAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık Daireler38.000 €1+1, 2+1Kepez / AntalyaKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık DairelerKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık Daireler41.500 €2+1Merkez / Antalya