0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Hill Star Apartmanı

Hill Star Apartmanı, Alanya / MerkezHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, Alanya / Merkez - videoHill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-1Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-2Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-3Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-4Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-5Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-6Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-7Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-8Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-9Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-10Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-11Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-12Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-13Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-14Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-15Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-16Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-17Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-18Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-19Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-20Hill Star Apartmanı, İç Fotoğraflar-21
Fiyatı 99.000 €
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 4+1
 • Alanya / Merkez
 • 90 m² - 190 m²
 • 2+1dp, 4+1dp
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 2013
 • 2
 • Taşınmaya hazır
 • 2 km
 • 2 km
 • 36 km

Antalya Havaalanı136 km

Alanya 2 km

Emlak No ALN-176

Alanya'da Satılık Deniz Manzaralı Daireler

Hill Star Apartmanı Alanya'da merkezi bir konumda yer almaktadır. Alanya turistlerin ilgi gösterdiği bir bölgedir.

Alanya'da satılık daireler marketlere, süpermarketlere, kafelere, restoranlara, okullara, sağlık ocağına, eczanelere, parklara ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. En yakın alışveriş merkezi 900 m uzaklıktadır. Satılık Alanya daireleri plaja 2 km, Alanya şehir merkezine 2 km, Gazipaşa havaalanına 36 km ve Antalya Havaalanına 136 km uzaklıkta yer almaktadır.

Tüm daireler Akdeniz ve Alanya kalesi manzarasına sahiptir.

Kompleks 2000 m² arsa üzerine inşa edilmiştir. Türkiye'deki deniz manzaralı daireler 2 blok ve toplam 13 daireden oluşmaktadır.

Hill Star Apartmanı'nda iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, kapıcı, yüzm havuzu, çocuk havuzu, sauna, jenaratör ve 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır.

Hill Star Apartmanı'nda satılık 2 tip daire bulunmaktadır

2 yatak odalı bahçe dubleks daire bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebevenyo banyo ve bir balkon ile 90 m²'dir.

4 yatak odalı dubleks daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, 2 banyo, bir ebeveny banyo, bir giyinme odası, bir balkon ve bir teras ile 180-190 m²'dir.

Satılık deniz manzaralı dairelerde her odada klima, ankastre mutfak, wi-fi internet bağlantısı, merkezi ısıtma sistemi, beyaz eşya, spot ışıklandırma, yerden ısıtma, otomatik panjurlar, jakuzi ve TV uydu sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Hill Star Apartmanı

Daire / Alanya / Merkez

SaunaYüzme havuzuSite GörevlisiOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeKlimaGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Deniz ManzaralıŞehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Hill Star ApartmanıHill Star Apartmanı
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Cleopatra Alaiye ResidenceCleopatra Alaiye Residence98.900 €1+1, 3+1 dpMerkez / AlanyaUygun Fiyata Alanyada Satılık DairelerUygun Fiyata Alanyada Satılık Daireler96.500 €3+1, 4+1, 5+1Oba / AlanyaSea Star ResidenceSea Star Residence99.000 €2+1, 4+1 dpOba / AlanyaLüks Site İçinde DairelerLüks Site İçinde Daireler105.000 €2+1, 3+1 dpOba / Alanya