Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler

İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılarİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İstanbul / Avcılar - videoİstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-1İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-2İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-3İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-4İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-5İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-6İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-7İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-8İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, İç Fotoğraflar-9İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-1İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-2İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-3İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-4İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-5İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-6İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-7İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler, Kat Planları-8
Fiyatı 785.000 TLDoğrulanmış Fiyat
 • Genel Detaylar
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Avcılar
 • 79 m² - 342 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 dp, 5+2 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 01/2021
 • 7
 • İnşaat halinde
 • 1.5 km
 • 50 km
Emlak No IST-426

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Alışveriş merkezlerine, hastanelere, okullara ve otellere yürüme mesafesi
• Dünyaca ünlü markalarla çevrili
• Büyük bir yatırım şansı

Avcılar, İstanbul'da Denize Yakın Modern Tasarım Satılık Daireler

Daireler İstanbul Avcılar'da bulunmaktadır. Avcılar, ulaşım imkanlarının yanı sıra hemen hemen tüm olanaklara kolay erişim sağlar. Bölgede birçok lüks proje, alışveriş merkezi, hastane, otel ve okul mevcuttur. İstanbul'da daire satın almak istiyorsanız, bu proje sizin için en uygun seçeneklerden biri olacaktır.

Avcılar İstanbul'daki satılık daireler E5 ve TEM otoyoluna, Avcılar deniz otobüsü istasyonuna, alışveriş merkezlerine ve Metrobüs ve metro gibi ulaşım olanaklarına yürüme mesafesindedir. Daireler ayrıca denize 1.5 km ve İstanbul Havaalanı'na 50 km uzaklıktadır.

7.800 m² arsa üzerindeki 2 blok, 124 daire ve 15 ticari mülkten oluşan site; kapalı yüzme havuzu, asansör, sosyal alanlar, çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otopark alanı, sauna, SPA, buhar odası, hamam, spor merkezi, iyi tasarlanmış bahçe, yürüyüş yolları, basketbol sahası, süpermarket, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik gibi olanaklarla donatılmıştır.

Daire tipleri

1 yatak odalı dairelerde salon, ayrı plan mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu ve kapalı balkon bulunmaktadır.

2 yatak odalı dairelerde bir salon, ayrı plan mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir çamaşır odası, bir balkon ve 3 kapalı balkon bulunmaktadır.

3 yatak odalı dairelerde bir salon, ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir balkon ve 4 kapalı balkon bulunmaktadır.

4 yatak odalı dubleks dairelerde 2 salon, ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir balkon ve 3 kapalı balkon bulunmaktadır.

5 yatak odalı dubleks dairelerde 2 salon, ayrı mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir balkon ve 3 kapalı balkon bulunmaktadır.

Tüm daireler merkezi ısıtma sistemi, seramik ve laminant parke, klima, ankastre mutfak ,duş ve çelik kapı ile donatılmıştır.

Genel Özellikler | İstanbul Avcilar'da Modern ve Kaliteli Tasarım Daireler

Daire / İstanbul / Avcılar

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaGiyinme OdasıDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

1+1 Daire785.000 TL2+1 Daire1.455.000 TL3+1 Daire1.505.000 TL4+1 Daire3.222.000 TL5+1 Daire3.450.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul Alibeyköy'de Avantajlı Konumda Yatırımlık Dairelerİstanbul Alibeyköy'de Avantajlı Konumda Yatırımlık Daireler780.000 TL2+1Eyüp / İstanbulİstanbul’da Yatırım Olanağı Yüksek Yeni Dairelerİstanbul’da Yatırım Olanağı Yüksek Yeni Daireler770.000 TL1+1Gaziosmanpaşa / İstanbulİstanbul Büyükçekmece'de Yatırımlık Satılık Sıfır Dairelerİstanbul Büyükçekmece'de Yatırımlık Satılık Sıfır Daireler786.100 TL1+1, 2+1, 3+1, 4+1Büyükçekmece / İstanbulEyüp'te Şehir Manzaralı Yatırımlık Modern DairelerEyüp'te Şehir Manzaralı Yatırımlık Modern Daireler790.000 TL1+1, 2+1, 3+1Eyüp / İstanbul