Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar

İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmeceİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmece - videoİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmece - videoİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmece - videoİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmece - videoİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmece - videoİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İstanbul / Büyükçekmece - videoİstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-1İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-2İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-3İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-4İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-5İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-6İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-7İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-8İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-9İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-10İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-11İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-12İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-13İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-14İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-15İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-16İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-17İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-18İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-19İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-20İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-21İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, İç Fotoğraflar-22İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, Kat Planları-1İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, Kat Planları-2İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, Kat Planları-3İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, Kat Planları-4İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, Kat Planları-5İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar, Kat Planları-6
Fiyatı 7.775.000 TLDoğrulanmış Fiyat
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • KOMİSYON YOK
 • İstanbul / Büyükçekmece
 • 226 m² - 463 m²
 • 3+1, 4+1, 5+2
 • 2, 3, 5
 • 2, 3
 • 06/2020
 • Taşınmaya hazır
 • 5 km
 • 35 km
Emlak No IST-335

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Birinci sınıf kalite
• Geniş bahçeli müstakil villalar
• Zengin sosyal tesis imkanı

Büyükçekmece'de Şehrin Gürültüsünden Uzak Yaşam Alanı Sunan Müstakil Villalar

Satılık müstakil villalar İstanbul, Büyükçekmece’de yer almaktadır. Büyükçekmece’de şehrin gürültüsünden uzak, doğanın içinde huzurlu bir yaşam sunan satılık villalar geniş bahçeleri, özel havuzları ve sosyal tesis alanında açık hava sineması gibi ayrıcalıklarla sizleri beklemektedir.

Villalar, Maslak'a 45 dakika, Büyükçekmece Yat Limanı'na 15 dakika, Güzelce Limanı'na 20 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 46 km, İstanbul Havalimanı ve Esenler Otogarı'na 35 km, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile Avcılar Sahiline 11 km ve Büyükçekmece Gölü'ne 5 km uzaklıktadır.

Bölgedeki hastaneler: Özel Esencan Hastanesi, Uluslararası Medicana Hastanesi, Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi, Bahçeşehir İstinye Üniversitesi Hastanesi.

Bölgedeki okullar: Bahçeşehir Amerikan Kültür Koleji, Kültür Koleji, Cihangir Koleji, Alkev Alman Koleji, Doğa Koleji, Özel MEV Koleji, Bahçeşehir Okyanus Koleji ve İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: Metro Grossmarket, Cadde Flora, Verde Molini Alışveriş Merkezi, Ömerli Kiptaş Alışveriş Merkezi, Akbatı Alışveriş Merkezi ve Mall of Istanbul.

Villalar 2 etaptan oluşmaktadır. Yapımı tamamlanmış birinci etap 320.000 m²'lik arsa ve 69.378 m²'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş, 173 villadan oluşmaktadır. İkinci etap ise 625.383 m²'lik arsa alanı ve 157.282 m²'lik yeşil alan üzerine kurulmuş, yapımı Haziran 2020'de tamamlanacaktır. İkinci etapta 472 villa yer alacaktır. Villalarda açık hava sineması, parti odaları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, spor salonu, spa, hamam, sauna, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, piknik alanı, araç trafiğine kapalı yürüyüş yolu, bisiklet yolu, çocuk oyun alanı, restoran, jeneratör, açık ve kapalı otopark, kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik gibi hizmetler bulunmaktadır. Ayrıca, her villa masrafından kendisinin sorumlu olduğu özel havuzlara sahiptir.

Birinci etapta satılık 4 tip villa bulunmaktadır

A tipi, 5 yatak odalı dubleks villalar, 2 oturma odalı, bir ayrı mutfak, bir hizmetçi odası, bir çalışma odası, bir teknik oda, bir çok amaçlı oda, bir tuvalet, 5 ebeveyn banyo, bir bahçe terası ve bir balkon ile 370 m²'dir.

B tipi, 5 yatak odalı dubleks villalar, 2 oturma odası, bir ayrı mutfak, bir hizmetçi odası, bir teknik oda, bir çok amaçlı oda, 5 ebeveyn banyo, bir bahçe terası ve bir balkon ile 380 m²'dir.

C tipi, 5 yatak odalı dubleks villalar, 2 oturma odası, bir ayrı mutfak, bir hizmetçi odası, bir teknik oda, bir vestiyer, bir çok amaçlı oda, bir tuvalet, 2 ebeveyn banyo, 3 banyo, bir bahçe terası ve bir balkon ile 288-318 m²'dir.

F tipi, 5 yatak odalı villalar, 2 oturma odası ve bir yemek odası, bir ayrı mutfak, bir hizmetçi odası, bir teknik oda, bir çamaşır odası, bir soyunma odası, bir tuvalet, bir bodrum, 5 ebeveyn banyo ve 2 bahçe terası ile 368 m²'dir.

İkinci etapta satılık 5 tip villa bulunmaktadır

A tipi, 5 yatak odalı dubleks villalar, 2 oturma odası, bir ayrı mutfak, 5 ebeveyn banyo, bir teknik oda, bir çamaşır odası, bir çalışma odası, bir tuvalet, bir bahçe terası ve bir balkon ile 440-463 m²'dir.

B tipi, 4 yatak odalı dubleks villalar, bir oturma odası, bir açık mutfak, bir ebeveyn banyo, bir banyo, bir tuvalet, bir avlu ve bir balkon ile 260-292 m²'dir.

C tipi, 3 yatak odalı dubleks villalar, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir ebeveyn banyo, bir banyo, bir tuvalet, bir avlu, bir bahçe terası ve bir balkon ile 264-289 m²'dir.

D tipi, 3 yatak odalı dubleks villalar, bir oturma odası, bir ayrı mutfak, bir ebeveyn banyo, bir banyo, bir tuvalet, bir teknik oda ve bir bahçe terası ile 300 m²'dir.

H tipi, 5 yatak odalı dubleks villalar, 2 oturma odası, bir ayrı mutfak, bir ebeveyn banyo, 5 ebeveyn banyo, bir tuvalet, bir teknik oda, bir çalışma odası, bir balkon ve bir bahçe terası ile 429-446 m²'dir.

Villalar, görüntülü diyafon, uydulu TV sistem, çelik kapı, doğal gaz, yangın ve duman dedektörü ve otomatik yangın söndürme sistemi içermektedir.

Genel Özellikler | İstanbul Büyükçekmece’de Geniş Bahçeli Müstakil Villalar

Villa / İstanbul / Büyükçekmece

SaunaYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTenis KortuTürk HamamıBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

3+1 Villa7.775.000 TL4+1 Villa7.945.000 TL5+1 Villa14.715.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Beylikdüzü Yakuplu'da Özel Bahçeli Marina VillalarıBeylikdüzü Yakuplu'da Özel Bahçeli Marina Villaları6.851.000 TL5+2, 6+2, 7+2Beylikdüzü / İstanbulBeylikdüzü'nde Ferah ve Deniz Manzaralı Satılık EvlerBeylikdüzü'nde Ferah ve Deniz Manzaralı Satılık Evler6.000.000 TL5+1, 7+2Beylikdüzü / İstanbulBeylikdüzü Yakuplu'da Sahile Sıfır Satılık Merkezi VillalarBeylikdüzü Yakuplu'da Sahile Sıfır Satılık Merkezi Villalar10.486.100 TL4+1, 5+1Beylikdüzü / İstanbulÇekmeköy'de Doğa İçinde Orman Manzaralı Müstakil VillalarÇekmeköy'de Doğa İçinde Orman Manzaralı Müstakil Villalar11.718.800 TL4+1, 5+1, 11+2Beykoz / İstanbul