Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler

İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmeceİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmece - videoİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmece - videoİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmece - videoİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmece - videoİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmece - videoİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İstanbul / Küçükçekmece - videoİstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-1İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-2İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-3İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-4İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-5İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-6İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-7İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-8İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-9İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-10İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-11İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-12İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-13İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-14İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-15İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-16İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-17İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-18İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-19İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-20İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-21İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, İç Fotoğraflar-22İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, Kat Planları-1İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, Kat Planları-2İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler, Kat Planları-3
Fiyatı 760.000 TL
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 3+1
 • İstanbul / Küçükçekmece
 • 114 m² - 149 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1
 • 1
 • 12/2019
 • 14
 • İnşaat halinde
 • 100 mt
 • 8 km
Emlak No IST-221

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Kalitesine göre uygun fiyat
• Yatırım için en iyi lokasyon
• Muhteşem göl manzarası

Konforlu 2+1 ve 3+1 Göl Manzaralı Daireler

İstanbul Küçükçekmece Gölü kıyısında yer alan modern daireler merkezi bir konuma sahiptir. Modern konutlarıyla binlerce kişiye ev sahipliği yapan Küçükçekmece'nin değeri, yapılan yeni konut projeleriyle günden güne artmaktadır. E-5 ve TEM Otoyolu sayesinde ulaşımın çok kolay olduğu konutlar yatırımcılar için büyük bir fırsattır. Proje, çevre yoluyla bağlantısı, alışveriş merkezleriyle olan yakınlığı, toplu taşımaya olan kolay ulaşılırlığı, eğitim ve sağlık hizmetlerine olan yakınlığı ile yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Daireler, İstanbul Havalimanı'na 8 km, E-5 Karayolu'na 2 km, İstanbul Üniversitesi'ne 6,5 km ve TEM Otoyolu'na 10 km uzaklıktadır.

Bölgedeki hastaneler: 12 No'lu Aile Sağlığı Merkezi, Özel VM Medical Park Hastanesi, Özel Batıgöz Göz Sağlığı Merkezi, Özel Doğan Hastanesi, Aras Tıp Merkezi, Rumeli Hospital, Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi, Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Zambak Aile Sağlığı Merkezi, Dr. Sadık Ahmet Hastanesi, Avrupa Göz Hastanesi, Özel Rumeli Hastanesi, Özel Vera Tıp Merkezi ve Doğuş Tıp Merkezi.

Bölgedeki okullar: Küçükçekmece Anadolu Lisesi, Yeşilyuva İlköğretim Okulu, Sefaköy Sınav Temel Lisesi, Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksekokulu, Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi, Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi, Sefaköy Anadolu Lisesi, Florya Final Okulları, Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, Gümüşpala İlköğretim Okulu, Florya Koleji, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Ortaokulu, Mustafa Eravutmus İlköğretim Okulu, Küçükçekmece İmkb Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Sınav Akademik Okulları, Dr. İsmet Birgül İlkokulu ve Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: İstanbul AVM, ArmoniPark AVM, Metropol AVM, Aqua Park AVM, KoruFlorya AVM ve Torium AVM.

Sakin ve huzurlu konuma sahip olan kompleks, 5.000 m² arsa alanına ve 30.000 m² inşaat alanı üzerine inşa edilmiştir. Kompleks, 14 katlı 3 bloktan, toplamda 200 daireden ve 6 ticari birimden oluşmaktadır. Kompleks, 59-149 m² arasında konforlu 2+1 ve 3+1 daireler sunmaktadır. Kapalı ve açık otopark alanı, yeşil alanlar, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları, spor salonu, sosyal tesisler, sauna, hamam, toplantı odası, restoran, alışveriş caddesi, asansör, hidrofor gibi bir çok özelliğe sahip olan kompleks, 7/24 güvenlik sistemi ile güvenli bir yaşam alanı sunar. 

Komplekste satılık 2 tip daire vardır

2 yatak odalı daireler bir oturma odası, ayrı veya açık plan mutfak ve banyo ile 114 m²'dir (2 yatak odalı dairelerin bazılarında tuvalet ve balkon bulunmaktadır). 

3 yatak odalı daireler bir oturma odası, ayrı mutfak, bir tuvalet, bir banyo ve bir balkon ile birlikte 118-149 m²'dir (3 yatak odalı dairelerin bazılarında depo bulunmaktadır). 

Küçükçekmece'deki satılık dairelerde çelik kapı, diyafon, geniş pencereler ve balkonlar, kablosuz internet, fiber optik internet altyapısı, doğalgaz, uydu sistemi ve merkezi su ısıtma sistemi vardır. 

Genel Özellikler | İstanbul'da Göl Manzaralı Modern Mimari Daireler

Daire / İstanbul / Küçükçekmece

SaunaAsansörSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeTV uyduAnkastre SetİnternetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakSahile (0-500 m.)Deniz ManzaralıŞehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
İstanbul
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

2+1 Daire760.000 TL3+1 Daire903.500 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 11.1.2020 12:50:36

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul’da Deniz Manzaralı Akıllı Ev Sistemine Sahip Dairelerİstanbul’da Deniz Manzaralı Akıllı Ev Sistemine Sahip Daireler755.400 TL2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp, 5+1 dpBüyükçekmece / İstanbulİstanbul’da Otel Hizmetlerine Sahip Dairelerİstanbul’da Otel Hizmetlerine Sahip Daireler750.000 TL2+1, 5+2, 8+1Esenyurt / İstanbulİstanbul Kağıthane’de Yüksek Kaliteli Modern Dairelerİstanbul Kağıthane’de Yüksek Kaliteli Modern Daireler763.000 TL2+1Kağıthane / İstanbulSarıyer’de Boğaz’a 10 Dakika Uzaklıkta Yeni DairelerSarıyer’de Boğaz’a 10 Dakika Uzaklıkta Yeni Daireler766.300 TLStd, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1Sarıyer / İstanbul