0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kadriye'de Satılık Villa

Kadriye'de Satılık Villa, Belek / KadriyeKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, Belek / Kadriye - videoKadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-1Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-2Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-3Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-4Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-5Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-6Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-7Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-8Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-9Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-10Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-11Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-12Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-13Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-14Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-15Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-16Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-17Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-18Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-19Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-20Kadriye'de Satılık Villa, İç Fotoğraflar-21
Fiyatı 230.000 €
 • Genel Detaylar
 • Belek / Kadriye
 • 222 m²
 • 4+1
 • 2
 • 2
 • 2015
 • 2
 • Taşınmaya hazır
 • 500 mt
 • 1 km
 • 25 km

Distance to Belek3 km

Distance to Antalya34 km

Emlak No BLK-033

Belek'te Lüks İkiz Villa

Satılık lüks villa, Belek'de doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir yer olan Kadriye'de almaktadır. Belek turistik ve popüler bir bölgedir. Satılık Belek villaları alışveriş merkezlerine, kafelere, restoranlara, marketlere, halk pazarına, dükkanlara ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Lüks villalar Kadriye merkezine 500 m, Belek merkezine 3 km, plaja 1 km, Antalya şehir merkezine 34 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 25 km uzaklıkta yer almaktadır.

Belek villaları 11000 m² arsa üzerine inşa edilmiştir. Lüks villalar toplam 4 adet ikiz villadan oluşmaktadır. Belek'teki ikiz villalar kompleksinin içinde iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, yüzme havuzu, sauna ve 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır.

Burada satılık tek tip villalar bulunmaktadır

4 yatak odalu dubleks villalar, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir tuvalet, 2 balkon ve bir kapalı teras ile 222 m²'dir.

Tüm villalarda ankastre mutfak, panjur, günısı, TV uydu sistemi ve her odada klima bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Kadriye'de Satılık Villa

Villa / Belek / Kadriye

SaunaYüzme havuzuOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Kadriye'de Satılık VillaKadriye'de Satılık Villa
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kadriye’de Özel Bahçe ile Çevrili Havuzlu ve Sıfır Eşyalı VillaKadriye’de Özel Bahçe ile Çevrili Havuzlu ve Sıfır Eşyalı Villa195.500 €4+1Kadriye / BelekBelek'te Satılık Mobilyalı VillalarBelek'te Satılık Mobilyalı Villalar184.000 €4+1Merkez / BelekBelek'te 5 Yatak Odalı Satılık Müstakil VillaBelek'te 5 Yatak Odalı Satılık Müstakil Villa230.000 €5+1Merkez / BelekBelek Golf Villaları IIBelek Golf Villaları II275.000 €4+1Kadriye / Belek