Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul

Kaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, Antalya / KaleiçiKaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, Antalya / Kaleiçi - videoKaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, Antalya / Kaleiçi - videoKaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, Antalya / Kaleiçi - videoKaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, İç Fotoğraflar-1Kaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, İç Fotoğraflar-2Kaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul, İç Fotoğraflar-3
Fiyat 5.449.000 TL
  • Genel Detaylar
  • KOMİSYON YOK
  • Antalya / Kaleiçi
  • 1951
  • Taşımaya hazır
  • 400 mt
  • 16 km
Emlak No TIC-100

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Yatırım fırsatı
• Masrafsız
• Şehir merkezinde

Kaleiçi’nde Denize ve Sosyal Olanaklara 400 mt Uzaklıkta Ticari Mülk

Kârlı yatırım fırsatı sunan mülk, Kaleiçi, Kılıçarslan Mahallesi’nde yer almaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen bu bölgenin yatırım potansiyeli oldukça yüksektir. Tarihi ve kültürel güzelliklerle çevirili bu bölge aynı zamanda, eğlence ve doğal güzelliklerin merkezidir. Satılık ticari, havalanına 16 km, denize 400 mt ve Hadrian Kale Kapısı’na 500 mt uzaklıktadır. Ayrıca bu bölge, tüm olanaklara birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

Otel ve restaurant birlikte satılmaktadır.

Otel alanının arsası 166 m² ve otel kullanım alanı 212 m²dir. 2 katlı otelde mevcut 6 adet oda ve 16 adet yatak vardır. İstenirse 8 adet odaya çıkarılabilir. 2018 yılında restorasyon geçirmiş otelin, girişte resepsiyon holü, 30 m² mutfak, ortak alanda kadın ve erkek ayrı tuvalet ve otelin arka bahçesinden girişi olan zeminin de bulunan 2 adet depo mevcuttur.

Restaurantın kapalı alanı 69 m²’dir. Burası asma katlı, 3 odalı, giriş holü ve bahçeden oluşan bir ticari yapımına uygundur. Eğer yapı yapılmak istenirse, inşaat izni alınırken ticari vasıfta geçmesinden dolayı otel, cafe ve her türlü ticari işletme ruhsatı alınmasına uygundur.

2 ayrı tapuya sahip ticariler birleştirilirse; toplam 11 odalı, binaların oturma alanları haricinde yaklaşık 110 metre ortak bahçeleri bulunan otele çevrilebilir. Satılık ticarilerde bahçe, güvenlik kamerası, eşya, internet bağlantısı, otel odalarında duşakabin, uydu TV sistemi ve günısı mevcuttur.

* Ticarilerin bulunduğu alan Kaleiçi’ndeki en büyük alanlardan biri olup dış mekanda yaklaşık 70 kapasitelik hizmet alanına sahiptir. Ticarilerin aylık kira getirisi 20.000 TL ilan 25.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Genel Özellikler | Kaleiçi’nde Denize Yürüme Mesafesinde Ticari Gayrimenkul

İşyeri / Antalya / Kaleiçi

Otopark7/24 GüvenlikBahçeTV uyduDuşMobilyaAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (0-500 m.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 5.449.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Konyaaltı Hurma’da Tabela Değeri Yüksek Ticari DükkanlarKonyaaltı Hurma’da Tabela Değeri Yüksek Ticari Dükkanlar4.969.500 TLKonyaaltı / AntalyaKepez’de Ana Cadde Üzerinde Kira Garantili Ticari MülkKepez’de Ana Cadde Üzerinde Kira Garantili Ticari Mülk4.200.000 TLKepez / AntalyaEski Sanayide Ana Cadde Üzerinde 8 Katlı Satılık Ticari BinaEski Sanayide Ana Cadde Üzerinde 8 Katlı Satılık Ticari Bina5.500.000 TLMerkez / AntalyaKepez'de Yeni Sanayi Bölgesinde Satılık Ticari BinaKepez'de Yeni Sanayi Bölgesinde Satılık Ticari Bina6.250.000 TLKepez / Antalya