Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kalkan Ev | Kalkan Villa | Kalkan Satılık Evler

Kalkan'da satılık yeni inşa edilmiş villalarKalkan'da Satılık Yeni Yapılmış Villalar ve Evler

Kalkan'da dar sokaklar ve tipik evler iç içe bulunmaktadır. Aşırı yaz sıcaklarının etkisini önlemek ve evleri soğutma amacıyla inşa edilmiştir. Serin bir alan yaratmak amacıyla balkonlar, teraslar, avlular, yeniden inşa edilmiştir. Dağların Yanında muhteşem deniz manzaralı birçok yeni villa ve ev bulunmaktadır.

Gün ışığının sıcağından korunmak için beyaz pencereler küçük, dar ahşap ile kapatılmaktadır. Kalkan'ın yapılarından ve mimarisinden yerli ve yabancı turistler oldukça memnun durumdalardır. Antik yapısını korumak için evler iki katlı yapılmıştır. Dükkan konut olarak kullanıldığı gibi altı kat üst kat da kullanılmıştır.

Kalkan kentinin güzelliği yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Ve burası villalarıyla popülerdir. Kalkan konutları hem yabancıların hem yerli vatandaşların dikkatini çekmektedir. Burada yatırım da yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz daire veya villayı kiraya verip, yüksek gelir gelde edebilirsiniz.

Bu villaların tercih edilmesinin başka nedenleri de vardr; bu yeni villalar ve binalar Avrupa birliği bina yapısına göre dizayn edilmiştir. Bu yüzden fiyatlar ileride iki katına çıkacaktır. İnşaat malzemeleri konusunda tedirgin olmanıza gerek kalmayacaktır. Son derece yüksek standartlarla güvenilir inşaat şirketleri tarafından inşa edilen bu binalar ve villalar sizi mutlu edecektir.

Eğer yatırım yapmak için Kalkan'ı ziyaret edeceksiniz, Kalkan evlerinde konaklayabilirsiniz. Kiralamak için villa arıyorsanız birçok şirket size yardımcı olacaktır. Villanızı iyi bir araştırma sonucunda seçebilirsiniz. Fakat bazı mülk sahipleri sigara içmenize ve evcil hayvan barındırmanıza izin vermeyebilir. Bu yüzden dikkatli seçim yapmalısınız.

Villa seçimi yapmanızda fotoğraflar size yardımcı olacaktır. Web sitemizde fotoğrafların yanı sıra videolarımızda mevcuttur. Yani kaliteli bir tercih yapmanız için elimizden geleni sizler için yapıyoruz. Tereddüt etmenize gerek kalmayacak.


Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(38)Daire(2)Villa(38)Arsa(0)İşyeri(0)

OdaHepsi38Stüdyo(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(15)5+1(16)6+(4)

Fiyat AralığıHepsi(38)2.000.000+ TL(38)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ KALKAN(38)MERKEZ(38)

BAŞA
DÖN