Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kemer Daire | Kemer Satılık Daire

Kemer Plajları ve Yabancı Ev Alıcıları

Kemer, Türkiye'yi ziyaret eden turistler için gerçek bir cennet. Kemer Antalya'ya çok uzak olmamasına rağmen ve ilginç bir şekilde Toros dağlarının yakınındadır. Bir zamanların sahil kasabası, şimdilerde Türkiye'nin en büyük merkezlerinden biri haline geldi. Plajları, restoranları ve alışveriş merkezleriyle, kim Kemer'de bir ev sahibi olma şansını kaçırabilir.

Neden Kemer ?

Muhteşem kemer manzarası

Satılık Kemer'deki tüm emlaklar çok uygundur. Yabancı turistler bütün gün dışarda oldukları ve gecenin bir kısmını dışarda geçirdikleri için konaklamak için fazla para harcamak istemezler. Otel maliyetlerinden dolayı ev satın alırlar. Kemer'deki evlerin fiyatları oldukça uygun olduğunu, niçin insanlar gözden kaçırır. Kemer'de ev satın almanın bir nedeni de, Kemer'in çiftlere sunduğu uzun, sağlıklı hayattır.Bir nedende Kemer'de gezilecek bir sürü yerin ve yapılacak çok fazla şeyin dışında, başka bir nedeni huzura sahip olmaktır. Torosların muhteşem panoromik görüntüsünün karşısında, kendinizi çok hoş bir durumda hissedersiniz. Kemer'de üç tane ana plaj vardır. bunlar Ayışığı plajı, Adrasan körfezi ve Kemer plajıdır. Bir çok küçük plaj var ve bunları birleştirmek çok kolaydır.Yabancı emlak alıcıları, Kemer'i doğal güzellikleri, altın plajları ve eğlenceli aktiviteleri için severler. Bir çok turist her yıl gelmek için uygun bir yere ihtiyaç duyduklarından, Kemer'de ev satın alırlar.

Ayışığı Plajı

Turistlerin Ayışığı plajına gelmelerinin nedeni, çok iyi korunmasındandır. Ayışığı plajı temizliği ve doğallığı sayesinde ödüllü bir plajdır. Asla en ufak bir çöp bile göremezsiniz. Aslında doğa güzelliğinin hissedildiği bir yerdir.

Adrasan ve Çavuş Körfezi

Temiz bir plaj daha iyi bir şey varsa, o da tertemiz suları ile temiz bir plajdır. Neyse ki Adrasan ve Çavuş plajı bu özelliktedir. Eğer bu koyda ev satın alırsanız, turistlerin bakışlarının üzerinizde olacağına emin olabirsiniz. Ayrıca sakin ve romantik tatil içinde burası uygundur.

Kemer Plajı

Kemer Beach Türkiye'nin tüm en iyi plajlarından biridir. Türkiye'deki bir çok plajdan, hatta Olimpos plajından bile farklıdır. Kemer plajları daha modern bir yaklaşım sunuyor. Aslında Kemer'de iki çeşit plaj vardır. Altın kumlu plajı ve çakıllı plajı. Sizde Kemer'de ev almak istiyorsanız, yabancı emlak alıcılarının tercih ettiği Kemer plajı yakınını tercih ediniz.

Doğal güzellikleriyle,huzurlu ve sakin olmasıyla, ve büyük plajlarıyla Kemer bir cennettir. Buraya gelecek olan turistlerin yapacağı en akılcı şey, pahalı otel fiyatları ve lüks harcamalardan kaçmak için Kemer'den ev satın almalarıdır.


Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(9)Daire(9)Villa(11)Arsa(0)İşyeri(1)

OdaHepsi9Stüdyo(0)1+1(3)2+1(5)3+1(1)4+1(1)5+1(1)6+(0)

Fiyat AralığıHepsi(9)450.000 - 600.000 TL(2)800.000 - 1.000.000 TL(2)1.000.000 - 1.500.000 TL(4)2.000.000+ TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ KEMER(9)ARSLANBUCAK(5)ÇAMYUVA(1)MERKEZ(3)

BAŞA
DÖN