0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kemer Daireleri

Kemer Daireleri, Kemer / MerkezKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, Kemer / Merkez - videoKemer Daireleri, İç Fotoğraflar-1Kemer Daireleri, İç Fotoğraflar-2Kemer Daireleri, İç Fotoğraflar-3Kemer Daireleri, İç Fotoğraflar-4Kemer Daireleri, İç Fotoğraflar-5Kemer Daireleri, İç Fotoğraflar-6Kemer Daireleri, İç Fotoğraflar-7Kemer Daireleri, Kat Planları-1Kemer Daireleri, Kat Planları-2Kemer Daireleri, Kat Planları-3
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Kemer / Merkez
 • 70 m²
 • 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2009
 • 3
 • SATILDI
 • 100 m
 • 800 m
Emlak No KMR-008

Kemer şehir merkezinde olan bu lüks sitede çam ormanı yanındadır. Dairelerimizin geniş terasından ihtişamlı bahçesinin ve havuzunun manzarası sizi etkileyecektir. Tüm imkanlar yürüyüş mesafesindedir. Kalan son dairelerden biride sizin olsun.

Ortak kullanım olarak 140 m2 yüzme havuzu, çocuk havuzu, 8 kişilik açık hava jakuzisi, barbekü ve ağaçlar ile süslendirilmiş ve ışıklandırılmış bahçesi vardır.

Kemer Daireleri 6 binadan oluşmakta ve 3 farklı planda inşa edilmiştir.

Tip I (Blok A)

Bu binada 6 adet 2 odalı dubleks daire vardır. Zemin katta amerikan mutfaklı büyük bir salonu ve terası vardır. Lüks mutfak tezgahı granittir ve ankastre eşyaları takılıdır. Giriş kat banyosunda dolaplar, granit masa, asma tuvalet ve cam kapılı duşakabini bulunmaktadır. Üst katta ise 2 geniş yatak odası, balkon ve banyo vardır. Tüm daire yerden ısıtmalıdır.

Tip II (Blok B)

Bahçe katındaki daireler 2 oda ve amerikan mutfaklı salonu vardır. Salondan bahçeye ve büyük bir terasa açılan kapısı vardır. Banyosu yerden ısıtmalıdır.

1. katta ise dairelerde 3 oda ve amerikan mutfaklı bir salon vardır. Dubleks olan bu dairelerde toplam 2 terası ve yerden ısıtmalı banyosu vardır.

Tip III (Blok C,D,E ve F Blok)

Bahçe katındaki daireler 2 oda ve amerikan mutfaklı salonu vardır. Salondan bahçeye ve büyük bir terasa açılan kapısı vardır. Banyosu yerden ısıtmalıdır.

1. katta ise dairelerde 4 oda ve amerikan mutfaklı bir salon vardır. Dubleks olan bu dairelerde toplam 2 terası ve yerden ısıtmalı banyosu vardır.

SATILDI.

Genel Özellikler | Kemer Daireleri

Yüzme havuzuSite içindeBahçeDuşBarbeküBalkonAmerikan MutfakSahile (500-1.000 m.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir.

ÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİN Kemer DaireleriKemer Daireleri
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kemer Arslanbucak’ta 2 Yatak Odalı Dubleks DaireKemer Arslanbucak’ta 2 Yatak Odalı Dubleks Daire230.800 TL2+1dpArslanbucak / KemerKemer Çamyuva’da 2 Yatak Odalı Şık DairelerKemer Çamyuva’da 2 Yatak Odalı Şık Daireler235.900 TL2+1Çamyuva / KemerKemer Arslanbucak'ta Site İçinde 2+1 Dublex DaireKemer Arslanbucak'ta Site İçinde 2+1 Dublex Daire244.200 TL2+1Arslanbucak / KemerArslanbucak’ta Doğa Manzaralı Modern DairelerArslanbucak’ta Doğa Manzaralı Modern Daireler254.400 TL1+1, 2+1 dpArslanbucak / Kemer