0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa

Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / ArslanbucakKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, Kemer / Arslanbucak - videoKemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-1Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-2Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-3Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-4Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-5Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-6Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-7Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-8Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-9Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-10Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-11Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-12Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-13Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-14Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-15Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-16
Fiyat 2.887.400 TL
 • Genel Detaylar
 • Kemer / Arslanbucak
 • 200 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 2
 • Taşınmaya Hazır
 • 3 km
 • 4 km
 • 57 km
Emlak No KMR-056

Kemer’in En Sakin Bölgesinde Geniş Müstakil Villa

Müstakil villa Kemer’in en doğal ve sakin bölgelerinden olan Arslanbucak mahallesinde yer almaktadır. Alan ormana ve dağ havasına oldukça yakın olduğu için çok sakin ve temizdir. Arslanbucak, Kemer bu sebeplerden dolayı oldukça tercih edilmektedir. Bölge ayrıca sahiller ve kayak merkezleri gibi tüm senelik tatil yerlerine çok yakındır.

Kemer’de bulunan villa, kafeler, barlar, restoranlar, oteller, alışveriş merkezleri, turistik bölgeler, parklar ve ulaşım olanaklarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bölgeye en yakın alışveriş merkezi 300 m, Kemer kent merkezi 3 km, sahil 4 km, kayak merkezi 17 km, Antalya Havalimanı ise 57 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Villa 839 m²’lik bir alana inşa edilmiştir ve özel otopark alanı, geniş ve iyi tasarlanmış bir özel bahçe, özel bir yüzme havuzu ve barbekü alanı gibi bir çok donanıma sahiptir.

4 yatak odalı villa bir oturma odası, açık plan bir mutfak, 3 banyo, 1 balkon ve 30 m²’lik teras alanıyla 200 m²’dir.

Lüks villa ayrıca mükemmel iç özelliklerle donatılmıştır. Bu villada çelik dış kapı, PVC çift cam, duşakabin, küvet, jakuzi, spot ışıklandırma, klimalar, merkezi ısıtma sistemi, gün ısı ve uydu TV sistemi gibi birbirinden değerli özellikler mevcuttur.

Genel Özellikler | Kemer’de Özel Yüzme Havuzuna Sahip Müstakil Villa

Villa / Kemer / Arslanbucak

Yüzme havuzuOtopark (Kapalı)OtoparkBahçeKlimaTV uyduDuşKüvetEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat 2.887.400 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Arslanbucak’ta Özel Havuzlu ve Geniş Bahçeli 6+1 VillaArslanbucak’ta Özel Havuzlu ve Geniş Bahçeli 6+1 Villa2.646.800 TL6+1Arslanbucak / KemerKemer’de Doğayla İç İçe Özel Yüzme Havuzlu VillaKemer’de Doğayla İç İçe Özel Yüzme Havuzlu Villa2.382.100 TL5+1dpArslanbucak / KemerKiriş’te Göz Alıcı Mimariye Sahip Lüks Müstakil VillalarKiriş’te Göz Alıcı Mimariye Sahip Lüks Müstakil Villalar4.475.500 TL4+1Merkez / KemerKemer Tekirova’da Full Eşyalı Müstakil VillaKemer Tekirova’da Full Eşyalı Müstakil Villa4.812.300 TL4+1Tekirova / Kemer